Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 04 11:12 | London, Dec 04 09:12 | New York, Dec 04 05:12
Shanghai, Dec 04 17:12 | Tokyo, Dec 04 18:12 | Sydney, Dec 04 20:12

Голова ФРС наполягає на додаткових діях для зниження рівня безробіття26 жовтня 2010 в 09:10 - Христина


Голова ФРС наполягає на додаткових діях для зниження рівня безробіття

Федеральна резервна система (ФРС) повинна здійснити необхідні дії для зниження рівня безробіття, вважає голова Федерального резервного банку Нью-Йорка Вільям Дадлі.  "Якщо ми можемо зробити речі, необхідні з точки зору економічної ситуації, то їх дійсно потрібно зробити, і це наш обов’язок перед мільйонами безробітних", - сказав він на конференції, повідомляє агентство Bloomberg.

У. Дадлі підкреслив, що збільшення балансу ФРС (внаслідок купівлі облігацій) не є панацеєю, і цей інструмент не досконалий.

"У недавній своїй промові я говорив, що і нинішній рівень безробіття, інфляції, і часові терміни, протягом яких вони можуть повернутися до рівнів, відповідним нашому мандату, неприйнятні", - сказав він.

ФРС, згідно з американським законодавством, має подвійне завдання: підтримання низької інфляції і низького безробіття.

"Нові кроки ФРС, ймовірно, будуть обгрунтованими, якщо економічна ситуація не буде розвиватися так, щоб надати мені велику впевненість", - додав він.

"Пожвавлення є. Однак погана новина полягає в тому, що воно досить мляве, і, здається, динаміка економіки сповільнюється", - сказав У. Дадлі.

Як очікується, ФРС оголосить про новий етап пом’якшення грошово-кредитної політики на майбутньому засіданні 3 листопада. Goldman Sachs чекає, зокрема, оголошення про купівлю активів мінімум на $500 млрд у наступні шість місяців. За оцінкою аналітиків компанії, викуп облігацій на $1 трлн еквівалентний зниженню процентної ставки на 75 базисних пунктів з точки зору підтримки економіки. Відсоткова ставка ФРС зараз знаходиться в діапазоні від нуля до 0,25%.

 

Голова ФРС наполягає на додаткових діях для зниження рівня безробіття


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 29.03.2011. Індекси продовжують знижуватися Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 29.03.2011. Індекси продовжують знижуватися
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ти купуєш те, що тобі не потрібно, то незабаром будеш продавати те, що тобі необхідно.

Б.Франклін.
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті