Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 16:29 | London, Jul 21 14:29 | New York, Jul 21 10:29
Shanghai, Jul 21 22:29 | Tokyo, Jul 21 23:29 | Sydney, Jul 22 01:29

Голова банку ФРС пропонує купити держоблігацій на $100 млрд22 жовтня 2010 в 14:14 - Христина


Голова банку ФРС пропонує купити держоблігацій на $100 млрд

Президент Федерального резервного банку (ФРБ) Сент-Луїса Джеймс Баллард вважає, що американський ЦБ міг би відновити в листопаді програму купівлі держоблігацій, придбавши їх для початку на суму в $100 млрд.  Про це в п’ятницю повідомляє агентство Bloomberg.

Цю думку підтверджує припущення, що Федрезерв віддасть перевагу сценарію, при якому він мав би можливість постійно калібрувати свою політику у сфері купівлі облігацій - в залежності від зміни ситуації в економіці.

Раніше ФРС застосовувала інший підхід, діючи максимально рішуче і масштабно для стабілізації падаючої економіки.

"Це рішення могло б переглядатися на кожному засіданні. Це дасть можливість у певний момент взяти паузу, якщо економічні дані покращаться, або збільшити купівлю, якщо дані будуть слабкими", - пояснив Баллард.

За його словами, Комітет з відкритих ринків на початку листопада може і не прийняти рішення про відновлення програми купівлі держпаперів, якщо до цього часу вийдуть економічні дані, які змінять прогноз відносно економіки США.

Голова ФРС Бен Бернанке заявляв раніше, що занадто низька інфляція і занадто високе безробіття є підставою для подальших дій ЦБ з підтримки економіки.

Майже всі економісти, опитані Bloomberg, очікують розширення програми викупу держоблігацій ФРС за підсумками чергового засідання 2-3 листопада.

 

Голова банку ФРС пропонує купити держоблігацій на $100 млрд


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Принципи організації комунальної інфрастуктури Принципи організації комунальної інфрастуктури Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
ФРС почне розпродаж активів після підвищення ставок ФРС почне розпродаж активів після підвищення ставок Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки Тижневий огляд ринку ОВДП - 15.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 15.03.2011

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті