Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 16:13 | London, Jul 21 14:13 | New York, Jul 21 10:13
Shanghai, Jul 21 22:13 | Tokyo, Jul 21 23:13 | Sydney, Jul 22 01:13

ФРС викупить казначейські облігації на сотні мільярдів доларів

ФРС викупить казначейські облігації на сотні мільярдів доларів
27 жовтня 2010 в 11:43 - Христина


ФРС викупить казначейські облігації на сотні мільярдів доларів

ФРС США на наступному тижні, ймовірно, оголосить про програму викупу облігацій американського казначейства вартістю кілька сотень мільярдів доларів протягом декількох місяців, повідомила газета Wall Street Journal у середу.  Інвестори очікують, що Центробанк, намагаючись підстьобнути кредитування та підтримати відновлення економіки, пообіцяє викупити облігації щонайменше на суму $500 мільярдів протягом п‘яти місяців.

Газета не вказала джерела інформації і повідомила, що хоча деталі програми ще будуть уточнюватися, вона вже прийняла більш-менш чіткі обриси.

Засідання ФРС відбудеться 2-3 листопада, і очікується, що регулятори ухвалять рішення про нову ін‘єкцію ліквідності, однак масштаб і темпи викупу облігацій поки неясні.

Wall Street Journal написала, що керівники Центробанку хочуть уникнути стратегії "шоку і трепету", що використовувалася під час світової фінансової кризи. Крім того, ФРС може залишити за собою можливість подальшого викупу цінних паперів у майбутньому, зокрема, якщо інфляція залишиться нижче 2 відсотків, а прогноз безробіття буде як і раніше високим. В іншому випадку регулятори зможуть призупинити програму.

Основною цілю програми викупу, по всій видимості, стануть облігації Казначейства з термінами погашення від 2 до 10 років.

ФРС, можливо, буде викуповувати і більш довгострокові папери, але деякі чиновники проти цього, оскільки такий крок може зробити Центробанк вразливим до збитків у довгостроковій перспективі без додаткової вигоди, пише газета.
 

ФРС викупить казначейські облігації на сотні мільярдів доларів


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті