Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 25 07:33 | London, Apr 25 05:33 | New York, Apr 25 01:33
Shanghai, Apr 25 13:33 | Tokyo, Apr 25 14:33 | Sydney, Apr 25 16:33

Думки Банку Англії розходяться щодо програми кількісного пом’якшення23 грудня 2010 в 08:07 - Христина


Думки Банку Англії розходяться щодо програми кількісного пом’якшення

Комітет з грошово-кредитної політики Банку Англії в грудні знову розділився натроє, але регуляторів, стурбованих збільшенням середньострокових інфляційних ризиків, стає все більше, свідчить протокол засідання банку.Поділ голосів на засіданні 8-9 грудня було таким же, як у попередні два місяці.

Адам Позен закликав до збільшення програми кількісного пом'якшення на 50 мільярдів фунтів, а Ендрю Сентанс вимагав підвищення ключової ставки до 0,75 відсотка річних з 0,5 відсотка. Однак інші сім членів комітету проголосували за те, щоб зберегти політику незмінною.

Однак цього разу більше регуляторів були стурбовані зростаючими інфляційними ризиками, хоча вони поки не виправдовують зміни політики, особливо з огляду на ймовірність поширення фінансової нестабільності за межі єврозони.

У протоколі засідання йдеться, що "більшість" членів комітету, які вважають, що нинішня політика адекватна, "вважає, що маса новин, отриманих в останні місяці, ймовірно, зрушує баланс ризиків до підвищення інфляції в середньостроковий період".

У листопаді тільки деякі регулятори вважали, що інфляційні очікування зросли.

У цілому комітет не думає, що короткострокові перспективи росту помітно змінилися за останній місяць, незважаючи на підвищення середньострокового інфляційного прогнозу.

Споживча інфляція в листопаді несподівано прискорилася до шестимісячного максимуму 3,3 відсотка з 3,2 відсотка, а індекс споживчих цін за весь 2010 рік щонайменше на один процентний пункт перевищив 2-процентний орієнтир Банку Англії.

Однак комітет як і раніше дотримується думки, що резервних потужностей в економіці буде досить, щоб знизити індекс споживчих цін в середньостроковий період, коли наслідки одноразових цінових потрясінь зійдуть нанівець.
 

Думки Банку Англії розходяться щодо програми кількісного пом’якшення


Новини Статті Аналітика
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 07.06.2011_PreMarket
Ціни на овочі продовжують бити рекорди Ціни на овочі продовжують бити рекорди Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
НБУ пов’язує інфляцію зі зростанням цін на харчі та пальне НБУ пов’язує інфляцію зі зростанням цін на харчі та пальне Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Кабмін планує знизити дефіцит державного бюджету в 2012 році до 2,5% ВВП Кабмін планує знизити дефіцит державного бюджету в 2012 році до 2,5% ВВП Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті