Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 23:45 | London, Jul 19 21:45 | New York, Jul 19 17:45
Shanghai, Jul 20 05:45 | Tokyo, Jul 20 06:45 | Sydney, Jul 20 08:45

Deutsche Bank залучить 9,8 млрд євро для консолідації з Postbank

Deutsche Bank залучить 9,8 млрд євро для консолідації з Postbank
13 вересня 2010 в 14:49 - Уляна Роїк


Deutsche Bank залучить 9,8 млрд євро для консолідації з Postbank

Для поглинання Deutsche Postbank, німецькому флагманському банку Deutsche Bank необхідно 7,7 млрд. євро ($ 9,9 млрд.)  У неділю Deutsche Bank повідомив про свої наміри залучити 9,8 млрд. євро ($ 12,4 млрд.) на ринках, щоб заплатити за цю трансакцію.

Прозиція Deutsche передбачає від 24 до 25 євро за акцію банку Postbank, з метою викупити 70 % капіталу. Для цього він збирається випустити 308,6 млн. звичайних акцій з початковою вартістю підписки близько 31,8 євро за акцію.

Першочергове завдання Deutsche Bank отримати доподатковий прибуток від роздрібних операцій щонайменше 3 мільярдів євро на рік, в результаті покупки Deutsche Postbank, який є найбільшим роздрібним банком в Німеччині, за кількістю клієнтів. Крім того, банк сподівається, що в роздрібному бізнесі виручка перевищить 10 мільярдів євро, а доподаткова прибутковість власного капіталу виявиться вище 20 %.

Після залучення капіталу та консолідації з Postbank коефіцієнт капіталу першого рівня Deutsche Bank складе приблизно 11,6 відсотка, а коефіцієнт основного капіталу першого рівня - близько 8 відсотків.
 

Deutsche Bank залучить 9,8 млрд євро для консолідації з Postbank


Новини Статті Аналітика
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
ВВП Німеччини в I кварталі 2011 р. виріс на 1,5% ВВП Німеччини в I кварталі 2011 р. виріс на 1,5% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Економіка Німеччини зменшить темпи росту Економіка Німеччини зменшить темпи росту Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті