Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 01:07 | London, Mar 20 23:07 | New York, Mar 20 19:07
Shanghai, Mar 21 07:07 | Tokyo, Mar 21 08:07 | Sydney, Mar 21 10:07

Брюссель готується до масштабних акцій протесту29 вересня 2010 в 10:16 - Христина


Брюссель готується до масштабних акцій протесту

Тисячі людей з усього Євросоюзу, як очікується, вийдуть в середу на акцію протесту в Брюсселі, висловлюючи свою незгоду з економічною політикою своїх урядів, які оголосили про введення заходів жорсткої економії і скорочення витрат.  

Європейська конфедерація профспілок (ЄКП) стверджує, що цей марш протесту буде одним з найбільших, що проводилися в столиці Бельгії протягом останніх років.

На думку лідерів профспілок, саме робочі ЄС можуть стати основними жертвами фінансової кризи, спровокували який працівники банківського сектора.

Крім того, загальний страйк проти скорочення витрат пройде в Іспанії, а можливо, і в інших державах-членах ЄС.

Уряди багатьох країн Євросоюзу змушені були піти на значні скорочення зарплат, пенсій, а також робочих місць у державному секторі для того, щоб зменшити зростаючий дефіцит бюджету і зростаючі борги держав.

У Греції та Ірландії найвищі показники за рівнем безробіття за минулі 10 років, в той час як в Іспанії кількість безробітних з 2007 року зросла в два рази.

Уряд Британії має намір скоротити витрати бюджету на 25%, а у Франції заплановано збільшення порогу пенсійного віку, що вже викликало різко негативну реакцію в суспільстві.

Європейська конфедерація профспілок сподівається, що в марші протесту візьмуть участь близько 100 тисяч осіб із 30 країн.

Протестуючі мають намір пройти поблизу штаб-квартир європейських політичних і економічних інститутів, щоб показати своє невдоволення скороченнями бюджетів та витрат, що, на їхню думку, "може привести до рецесії в Європі".

Профспілки нагадують, що фінансова криза вже залишила без роботи 23 мільйонів чоловік по всій Європі і заходи щодо жорсткої економії, оголошені урядами країн ЄС, можуть вилитися в ще більше зростання безробіття.

"Не ми стали причиною цієї кризи. Заплатити за нього повинні банки, а не робочі", - говориться в повідомленні профспілки.

Відновлення економіки як і раніше йде дуже повільно. У деяких країнах цей процес ще навіть не почався, і багато хто побоюється, що скорочення соціальних виплат і зарплат можуть спровокувати новий виток напруженості, повідомляє кореспондент BBC News в Брюсселі Крістіан Фрейзер.

За його словами, дискусія про те, чи потрібно економити або навпаки стимулювати економіку новими фінансовими вливаннями, йде повним доходом, і прихильники і тієї, і іншої точки зору не можуть знайти компромісного рішення.


 

Брюссель готується до масштабних акцій протесту


Новини Статті Аналітика
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується
Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті