Інвестиції.орг

Kyiv, May 25 13:50 | London, May 25 11:50 | New York, May 25 07:50
Shanghai, May 25 19:50 | Tokyo, May 25 20:50 | Sydney, May 25 22:50

Бернанке хоче знищити банки, які загрожують фінансовій системі

Бернанке хоче знищити банки, які загрожують фінансовій системі
3 вересня 2010 в 10:38 - Роман Зайцев


Бернанке хоче знищити банки, які загрожують фінансовій системі

Глава Федеральної резервної системи (ФРС) США Бен Бернанке виступив сьогодні перед спеціальною комісією, що займається розслідуванням причин фінансової кризи. Він заявив, що регулятори не повинні сумніватися, закриваючи найбільші банки, якщо вони загрожують національній фінансовій стабільності.  "Якщо фінансова криза і піднесла нам якийсь урок, то він полягає в тому, що потрібно неодмінно вирішити проблему банків, які дуже великі, щоб збанкрутіти", - заявив Б.Бернанке.

За його словами, саме такі фінансові організації були "одночасно і джерелом кризи, і однією з основних перешкод в спробах законодавців стримати її", передає Associated Press.

Б.Бернанке висловив упевненість в тому, що надання великим банкам величезних державних кредитів не є прийнятним засобом боротьби з фінансовою кризою. Вірне рішення, на думку чиновника, містять положення нової фінансової реформи, оскільки вона дозволяє регулюючим органам закривати банки, банкрутство яких загрожує крахом всієї фінансової системи.

В зв’язку з цим він також відзначив, що уряд США не зміг в 2008 р. уберегти від банкрутства банк Lehman Brothers, оскільки той не надав надійного поручительства. Це могло обернутися для американських платників податків мільярдними втратами. Напередодні колишній виконавчий директор банку Річард С.Фулд-молодший заявив комісії експертів, що кредитну організацію можна було врятувати, коли б не уперте небажання регуляторів сприяти.

Нагадаємо, 15 вересня 2008 р. один з найбільших інвестиційних банків світу Lehman Brothers з активами на 639 млрд доларів оголосив про банкрутство і подав до суду прохання про захист від кредиторів. Банкрутство Lehman Brothers стало найбільшим в історії американського бізнесу. Саме після краху Lehman Brothers фінансова криза набула глобального масштабу, паніка на Уолл-стріт перекинулася на всі торгівельні майданчики світу. Економісти упевнені, що історія фінансових ринків відтепер ділиться на віхи до і після банкрутства Lehman Brothers.

Бернанке хоче знищити банки, які загрожують фінансовій системі


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
До кінця року 37 банків повинні наростити капітал до 120 млн грн. До кінця року 37 банків повинні наростити капітал до 120 млн грн. Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.03.2011. Обвал!!! Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.03.2011. Обвал!!!

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа пропонує значно більше можливостей втратити гроші, ніж їх заробити.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті