Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 14:36 | London, Jul 19 12:36 | New York, Jul 19 08:36
Shanghai, Jul 19 20:36 | Tokyo, Jul 19 21:36 | Sydney, Jul 19 23:36

Аналітики від Credit Suisse визначили розподіл капіталу в світі

Аналітики від Credit Suisse визначили розподіл капіталу в світі
11 жовтня 2010 в 13:56 - Уляна Роїк


Аналітики від Credit Suisse визначили розподіл капіталу в світі

Сукупна оцінка стану 4,4 млрд. жителів планети, віком більше 20 років становить $195 трлн., підрахували аналітики Credit Suisse.  У порівнянні з 2000 роком показник збільшився на 72%. До 2015 року прогнозується зростання ще на 61% до $315 трлн.

Китай став третім найбільшим центром капіталу в світі, сукупний обсяг особистого багатства китайців становить $16,5 трлн. За цим показником Китай випереджають лише США ($54,6 трлн.) і Японія ($21 трлн.). Найбільший європейський центр капіталу, Франція, відстає на 35% ($12,1 трлн.), показник Індії поступається в п’ять разів ($3,5 трлн.). Десять років тому Китай займав сьому позицію.

Швейцарія і Норвегія лідирують за середнім обсягом особистого статку в перерахунку на кожного дорослого жителя з показниками $372 692 і $326 530, відповідно. Далі йдуть Австралія ($320 909) і Сінгапур ($255 488), які за минуле десятиліття подвоїли свої результати.

На вершині піраміди - більше 1000 мільярдерів, з яких 245 в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, 230 - в Європі і 500 у Північній Америці.

Середній сегмент у майновій піраміді (10 000-100 000 доларів) налічує 1 млрд. людей з $32 трлн. сукупного капіталу (16,5% від загальносвітової оцінки).

Максимальне представництво в середньому сегменті - майже 60% - у Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Саме середній сегмент буде грати ключову роль у розбудові глобальної економіки в майбутньому, вважає Жиль Кітінг, який очолює міжнародний аналітичний напрям у групі по роботі з приватними клієнтами Credit Suisse.

У 2005 році на продукти харчування в Китаї доводилося 34% споживчих витрат, в 2015 році цей показник має знизитися до 25%. Витрати на охорону здоров’я, відпочинок і транспорт мають зрости.

«У Китаї показник інвестицій до ВВП, як і раніше становить близько 40%, тобто накопичення капіталу може йти дуже швидкими темпами», - заявив Жиль Кітінг.

Якщо такі темпи зростання добробуту збережуться, то до 2015 року капітал домогосподарств в Китаї може зрости більш ніж удвічі до $35 трлн., йдеться в доповіді Credit Suisse.

«Дані звіту підтверджують, що зростання світового капіталу визначають країни азіатсько-тихоокеанського регіону, на частку яких сьогодні припадає значна частина середнього класу споживачів», - коментує Осама Аббасі, що очолює в Credit Suisse Азіатсько-тихоокеанський напрямок.

На противагу тенденціям розподілу капіталу, в таблиці боргів першу десятку представляють розвинені західні економіки і Японія, яка є на другому місці після США, на третій і четвертій позиції - Німеччина і Великобританія. Серед інших азіатських країн найбільшу заборгованість накопичили жителі Південної Кореї: їхній борг у $830 млрд. складає 6% від американського ($13,97 трлн.).
 

Аналітики від Credit Suisse визначили розподіл капіталу в світі


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Проблеми створення та функціонування підприємств - мікроцивілізацій Проблеми створення та функціонування підприємств - мікроцивілізацій Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 26.04.2011. Падіння при низькій активності
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 18.04.2011. Китай піднімає норму резервування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 18.04.2011. Китай піднімає норму резервування
Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Fitch переглянуло прогноз по рейтингах Японії у бік пониження Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті