Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 22 21:53 | London, Mar 22 19:53 | New York, Mar 22 15:53
Shanghai, Mar 23 03:53 | Tokyo, Mar 23 04:53 | Sydney, Mar 23 06:53

Ринок страхування життя за рік зріс на 7%

Ринок страхування життя за рік зріс на 7%
21 січня 2011 в 13:57 - Роман Зайцев


Ринок страхування життя за рік зріс на 7%

Ринок страхування життя в 2010 році, за попередніми оцінками Ліги страхових організацій України, зібрав 850-900 млн грн премій. Це на 5-7% більше, ніж у 2009 році.

Разом з тим на показники 2008 року - один мільярд гривень премій - ринок вийде не пізніше 2011-го, пише газета Дело.

Такий приріст став можливим завдяки зупинці процесу розірвання довгострокових договорів накопичувального страхування, відзначає газета.

"Цього року по валютних депозитах у багатьох банках ставки знизилися настільки, що досягли рівня інвестдоходу, який пропонують лайфові страховики. Але, на відміну від банків, страхові компанії ще й гарантують страховий захист життя своїм клієнтам. Тому у людей знову виник інтерес до інструментів накопичення, які пропонують ці компанії", - розповів виданню заступник голови ради ЛСОУ Олександр Залєтов.

Експерт прогнозує, що в 2011 році ринок страхування життя оживе і зросте ще на 10-15%, переступивши мільярдну "позначку" за зборами премій. "Уже за підсумками минулого року багато провідних страховиків життя показали зростання премій не 5-7%, а 40-50%. У 2011 році таких компаній стане ще більше", - запевняє Олександр Залєтов.

За його словами, нові норми податкового законодавства України передбачають ряд пільг і можливостей для розвитку корпоративного страхування життя. За підсумками 2010 року корпоративні клієнти займають у портфелях страховиків життя всього 20%, а основним постачальником премій є фізособи, яких лайфові компанії залучають за допомогою МЛМ-продажів.

Ринок страхування життя за рік зріс на 7%


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті