Інвестиції.орг

Kyiv, May 28 12:43 | London, May 28 10:43 | New York, May 28 06:43
Shanghai, May 28 18:43 | Tokyo, May 28 19:43 | Sydney, May 28 21:43

Кабмін створює державного страховика

Кабмін створює державного страховика
25 січня 2011 в 16:09 - Роман Зайцев


Кабмін створює державного страховика

Державна страхова компанія України може з'явитися вже навесні. Всупереч озвученим раніше планами, вона буде займатися не тільки перестрахуванням ризиків вітчизняних та закордонних страхових компаній, але і прямим страхуванням.Тобто держава створює прямого конкурента приватним страховим компаніям, повідомляє видання "Дело".

"Так, це буде класична страхова компанія", - підтвердив інформацію голова Держфінпослуг Василь Волга.

За його словами, проект постанови Кабміну про створення такого страховика Комісія підготувала ще наприкінці 2010 року.

Зараз документ знаходиться на узгодженні в уряді.

"Іде процес узгодження та підготовки постанови КМУ. Зокрема, свою позицію з цього питання має висловити Мінфін, Мінекономторгівлі. Але все має бути узгоджено до кінця лютого", - повідомив Волга.

За його словами, поки рано говорити, які саме ризики буде брати на себе нова держкомпанія.

Разом з тим, після наради з НБУ і держбанками, стало ясно, що передбачуваної суми в мільярд гривень внести до статутного фонду нового страховика держбанки не зможуть.

"Мова йде вже не про мільярд, а про 500 млн. гривень або трохи більше того. Але як і раніше передбачається, що співзасновниками нової компанії будуть держбанки", - говорить голова Держфінпослуг.

Держфінпослуг ще на початку літа 2010 року почала готувати концепцію державної перестрахувальної компанії.

За словами глави цього відомства, поява єдиного державного перестраховика повинно було вирішити відразу дві важливі задачі.

По-перше, проблему догляду підприємствами від оподаткування та виведення коштів в тіньову економіку за допомогою схем, які використовуються у перестрахуванні.

По-друге, створення такої фінансової установи повинен скоротити обсяги ризиків, які вітчизняні компанії перестраховують у зарубіжних компаній.

Кабмін створює державного страховика


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Страхування у системі фінансування житлового будівництва Страхування у системі фінансування житлового будівництва ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Інноваційний підхід до формування страхових продуктів Інноваційний підхід до формування страхових продуктів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Екологізації виробництва на вітчизняних підприємствах: організаційно-економічний аспект Екологізації виробництва на вітчизняних підприємствах: організаційно-економічний аспект I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти сам створюєш свій всесвіт у міру просування вперед.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті