Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 03:12 | London, Mar 21 01:12 | New York, Mar 20 21:12
Shanghai, Mar 21 09:12 | Tokyo, Mar 21 10:12 | Sydney, Mar 21 12:12

AXA Group почала об’єднувати своїх українських "дочок"

AXA Group почала об’єднувати своїх українських "дочок"
11 лютого 2011 в 07:28 - Ілона Чіркова


AXA Group почала об’єднувати своїх українських "дочок"

ПрАТ "Страхова компанія" АХА "Україна" буде приєднано до ПрАТ "Страхова компанія" АХА Страхування" (обидва - Київ), до останнього перейдуть усі права та обов’язки за договорами страхування, укладеними СК "АХА Україна".

Згідно з повідомленням "АХА Україна", опублікованому в пресі, відповідне рішення прийняли її акціонери на зборах 20-23 січня 2011 року.

Керівництво АХА в Україні планує завершити юридичне об‘єднання українських компаній групи до 1 квітня 2011 року. Об‘єднання компаній носить адміністративний характер, по його завершенні компанії можуть працювати під єдиним брендом "АХА Страхування".

АХА Group в листопаді 2007 року завершила операцію по покупці по 50% +1 акція СК "Веско" і "Український страховий альянс", після чого компанії були перейменовані, відповідно, в "АХА Страхування" і "АХА Україна".

Акціонером компаній також є АКІБ "УкрСиббанк" (Харків), що володіє 49% акцій в обох компаніях.

"АХА Страхування" працює на страховому ринку України з 1994 року, пропонує широкий асортимент продуктів як добровільного, так і обов‘язкового страхування.

"АХА Україна" заснована в 2001 році, спеціалізується на класичному майновому страхуванні, страхуванні автотранспорту, вантажів, багажу, страхування від нещасних випадків.

AXA Group є однією з найбільших страхових груп у світі. AXA працює в 57 країнах, налічує більше 216 тис. співробітників і 96 млн клієнтів по всьому світу.

Група складається з п‘яти операційних бізнес-сегментів: страхування життя; страхування майна та страхування від нещасних випадків; міжнародне страхування (включаючи перестрахування); управління активами; інші фінансові послуги.

AXA Group почала об’єднувати своїх українських "дочок"


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Generali Group пішла з українського ринку Generali Group пішла з українського ринку Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄБРР може отримати до 23% в СК ЄБРР може отримати до 23% в СК "Універсальна" Страхування у системі фінансування житлового будівництва Страхування у системі фінансування житлового будівництва I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Moody’s знизило рейтинги УкрСиббанку Moody’s знизило рейтинги УкрСиббанку Інноваційний підхід до формування страхових продуктів Інноваційний підхід до формування страхових продуктів I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ЄБРР купує акції УкрСиббанку ЄБРР купує акції УкрСиббанку Екологізації виробництва на вітчизняних підприємствах: організаційно-економічний аспект Екологізації виробництва на вітчизняних підприємствах: організаційно-економічний аспект I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті