Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 26 03:00 | London, Jun 26 01:00 | New York, Jun 25 21:00
Shanghai, Jun 26 09:00 | Tokyo, Jun 26 10:00 | Sydney, Jun 26 12:00

"Укравтодор" хоче заборонити рекламу вздовж доріг

"Укравтодор" хоче заборонити рекламу вздовж доріг
Рейтинг: 0
Голосів: 0
9 листопада 2010 в 16:20 - Роман Зайцев


"Укравтодор" хоче заборонити рекламу вздовж доріг

"Укравтодор" розробив законопроект "одо заборони розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування", який виноситься на публічне громадське обговорення.  Як повідомили у Мінтрансзв‘язку, на думку шляховиків, значна кількість рекламоносіїв, розміщених в безпосередній близькості від дороги, погіршує видимість дорожніх знаків, негативно впливає на сприйняття водіями дорожньої обстановки та відволікає від керування транспортними засобами.

Як наголошується, законопроект розроблений з метою адаптації законодавства України до законодавства ЄС, повідомляє "ЛІГАБізнесінформ".

На сьогоднішній день діє "Європейська угода про міжнародні автомагістралі від 15 листопада 1975 року", відповідно до вимог якого, забороняється розміщення рекламних щитів з обох сторін автомобільних доріг міжнародного значення.

В "Укравтодорі" заявляють, що оскільки вищенаведена Європейська угода є обов‘язковим для України, то необхідно прийняти відповідну нормативно-правову базу для заборони розміщення рекламоносіїв на міжнародних автомобільних дорогах.

"Таким чином, прийняття законопроекту сприятиме забезпеченню безпечних, економічних та комфортних умов дорожнього руху і гармонізації національного і європейського законодавства", - вважають розробники законопроекту.

"Укравтодор" хоче заборонити рекламу вздовж доріг


Новини Статті Аналітика
Перший рекламний стенд на Місяці встановлять японці Перший рекламний стенд на Місяці встановлять японці Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Проектування типів зовнішньої реклами та архітектурно - художні функції міського середовища Проектування типів зовнішньої реклами та архітектурно - художні функції міського середовища ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Пасажирські міжнародні авіаперевезення в Україні за I кв. зросли на 54% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Підприємства транспорту України за 4 місяці перевезли на 11,1% більше вантажів Підприємства транспорту України за 4 місяці перевезли на 11,1% більше вантажів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Гроші – це воля, викарбувана із золота.

Е.Ремарк
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті