Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 00:53 | London, Mar 18 22:53 | New York, Mar 18 18:53
Shanghai, Mar 19 06:53 | Tokyo, Mar 19 07:53 | Sydney, Mar 19 09:53

Ціну "Укртелекому" можуть назвати вже 7 лютого

Ціну "Укртелекому" можуть назвати вже 7 лютого
4 лютого 2011 в 15:47 - Роман Зайцев


Ціну "Укртелекому" можуть назвати вже 7 лютого

4 лютого - останній день проведення робіт з оцінки пакета акцій державного оператора зв'язку "Укртелеком" для продажу.

Про це пише газета "Дело" із посиланням на голову правління консалтингової компанії "Острів", яка проводить оцінку, Олексія Амфітеатрова.

"За нашим договором із ФДМ, сьогодні - останній день проведення робіт. Вже у понеділок ми передамо всю інформацію відомству. Фонд вивчить її, і в разі необхідності, зробить свої зауваження. У такому разі, після їх доопрацювання звіт знову буде поданий фонду, після чого відомство зможе зробити пропозицію учаснику конкурсу", - сказав він.

Водночас, інформацію про те, у скільки був оцінений пакет акцій держоператора, в компанії надати відмовилися, пославшись на договір конфіденційності.

Раніше експерти заявляли, що незалежний оцінювач - консалтингова фірма "Острів" може оцінити державний пакет акцій компанії "Укртелеком" приблизно на рівні або трохи вище стартової ціни, затвердженої ФДМ, та пропозиції компанії ESU, яка є єдиним претендентом на покупку оператора.

Як повідомлялося, вона запропонувала заплатити за держпакет акцій підприємства на 10 гривень більше стартових 10,5 млрд. гривень.

Ціну "Укртелекому" можуть назвати вже 7 лютого


Новини Статті Аналітика
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
"Газпром" каже, що ні про що з Україною не домовлявся Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
Росія не збирається переписувати газові контракти Росія не збирається переписувати газові контракти Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті