Інвестиції.орг

Kyiv, May 21 20:00 | London, May 21 18:00 | New York, May 21 14:00
Shanghai, May 22 02:00 | Tokyo, May 22 03:00 | Sydney, May 22 05:00

Російська МТС хоче купити "Укртелеком"

Російська МТС хоче купити "Укртелеком"
24 листопада 2010 в 11:00 - Роман Зайцев


Російська МТС хоче купити "Укртелеком"

Російський мобільний оператор "МТС", власником якого є АФК "Система" бізнесмена Володимира Євтушенкова має намір брати участь у приватизації "Укртелекому".  Як стало відомо газеті "Дело", російська компанія запросила у ФДМ конкурсну документацію.

Цю інформацію підтвердила прес-секретар компанії "Мобільні Телесистеми" Ірина Осадча.

Російська "МТС" стала другим претендентом на "Укртелеком", який відкрито заявив про свій інтерес до підприємства - держмонополісту на ринку фіксованого зв‘язку.

Про плани купити держмонополіста також повідомила компанія СКМ Рината Ахметова.

Директор з розвитку бізнесу СКМ Ілля Архипов заявив, що зараз компанія проводить ряд переговорів з партнерами щодо спільної участі у приватизації державного оператора.

Тим часом російська МТС, очевидно, всерйоз має намір стати власником українського держмонополіста зв‘язку.

Про це свідчить декілька важливих обставин. Компанія зараз активно акумулює гроші для великої покупки.

Так, 16 листопада МТС залучила завдяки розміщенню рублевих облігацій 25 млрд. руб.

Також потенційний покупець прагне убезпечити себе від несподіваного скасування конкурсу за допомогою попереджувальних судових заходів.

Господарський суд Києва своєю постановою від 8 листопада вже заборонив перешкоджати проведенню приватизаційного конкурсу з продажу "Укртелекому".

Таке рішення було винесено за позовом офшорної компанії Ivinvest, зареєстрованої на Маршаллових островах.

Компанія подала позов до Фонду держмайна України, зажадавши у встановлений законодавством термін забезпечити продаж пакета акцій "Укртелекому".

Російська МТС хоче купити "Укртелеком"


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті