Інвестиції.орг

Kyiv, May 27 04:38 | London, May 27 02:38 | New York, May 26 22:38
Shanghai, May 27 10:38 | Tokyo, May 27 11:38 | Sydney, May 27 13:38

Приватизація "Укртелекому" є незаконною

Приватизація "Укртелекому" є незаконною
4 січня 2011 в 11:45 - Роман Зайцев


Приватизація "Укртелекому" є незаконною

Спроба приватизації "Укртелекому" може мати серйозні правові наслідки. Таку думку в ефірі телеканалу ТВі висловила колишня голова Фонду держмайна України Валентина Семенюк-Самсоненко.Як повідомили в прес-службі Соціалістичної партії України, вона нагадала, що до сьогоднішнього дня в Україні діє указ президента, яким заборонена така приватизація.

"Поки не буде прийнята нова програма приватизації, поки не приймуть законодавства з приватизації, яке б відповідало європейським стандартам і передбачала безпосередню відповідальність інвестора за свої зобов'язання, і не буде галузевої програми, приватизація об'єктів-монополістів, і підприємств стратегічного призначення, заборонена", - підкреслила Семенюк-Самсоненко.

"На сьогодні цей указ президента діє і указ Ющенка Янукович не скасував. Це говорить про те, що сьогодні відбувся відбір оцінювача, відбувся відбір стартової ціни, а указ президента № 200 діє, і це може мати правові наслідки", - пояснила вона.

На думку Семенюк-Самсоненко, історія навколо приватизації "Укртелекому" буде тим більш скандальною, оскільки існує рішення Київського господарського суду про заборону втручатися в приватизацію підприємства.

"Корпоратизація  "Укртелекому" відбулася в 1999 році. До статутного фонду "Укртелекому" включено гуртожитки, малосімейки, об'єкти соціальної сфери, дитячі садки, пансіонати. Тобто, коли йшла корпоратизація, все це майно включили у вартість підприємства. І коли було прийнято рішення Київського господарського суду заборонити будь-кому втручатися в приватизацію, то перш за все принизили саму державу Україна, принизили РНБО, і самого президента, так як указ президента діє, і рішення РНБО діє", - сказала екс-глава ФДМ.

"Та й люди, які живуть в тих же гуртожитках, в тих же малосемейках, люди які працюють в дитячих садах, їх сьогодні продали разом з їх приміщенням. Їм навіть заборонили рішенням Київського господарського суду подавати до суду про захист своїх майнових прав!", - додала вона

Разом з тим, в ціну приватизації "Укртелекому", на її думку, "треба включати інтелектуальну власність, треба включати АG № 3, який сьогодні - єдина ліцензія серед систем мобільного зв'язку тільки в "Укртелекомі". "На мою думку, цю вартість будуть довключати при оцінці. Я думаю, що цей об'єкт коштує не менше, ніж "Криворіжсталь". Не менше 25 мільярдів", - сказала Семенюк-Самсоненко.

Нагадаємо, на даний момент ТОВ ЕСУ - єдиний учасник конкурсу з продажу 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком" - запропонувало за пакет 10500000000 та 10 гривень (стартова сума становила 10,5 млрд. гривень).

Приватизація "Укртелекому" є незаконною


Новини Статті Аналітика
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті