Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 07:54 | London, Jul 22 05:54 | New York, Jul 22 01:54
Shanghai, Jul 22 13:54 | Tokyo, Jul 22 14:54 | Sydney, Jul 22 16:54

ЄБРР готовий дати грошей покупцю "Укртелекому"

ЄБРР готовий дати грошей покупцю "Укртелекому"
19 жовтня 2010 в 17:20 - Роман Зайцев


ЄБРР готовий дати грошей покупцю "Укртелекому"

Європейський банк реконструкції і розвитку готовий взяти участь у співфінансуванні приватизації 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком". Про це заявив віце-президент ЄБРР Варел Фрімен.  "Ми можемо допомогти потенційним покупцям ("Укртелекому") профінансувати приватизацію і прийняти участь в пайовому фінансуванні в консорціумі, який переможе", - сказав він.

Перший віце-президент ЄБРР зазначив, що банк готовий працювати з усіма учасниками приватизації і не віддає переваги комусь із них.

"Загалом і в цілому я можу заявити, що ми готові обговорювати і пропонувати нашу допомогу, але ми не погодимося на якісь ексклюзивні умови до того, як буде обраний переможець", - додав він.

У той же час Фрімен підкреслив, що ЄБРР візьме участь у співфінансуванні приватизації "Укртелекому" лише за умови її проведення на відкритій і конкурентній основі.

"Все це можливо за умови, що цей бізнес перебуває у сфері наших інтересів і що процес приватизації буде справедливим, відкритим і проведено на конкурентній основі. І, звичайно, за умови, що переможець буде наші послуги потребувати", - підсумував перший віце-президент ЄБРР.

Як повідомлялося, Фонд держмайна 13 жовтня оголосив конкурс із продажу на аукціоні приналежних державі 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком".

Конкурс відбудеться 28 грудня, стартова ціна пакету становитиме 10,5 млрд. гривень.

На думку голови ФДМ Олександра Рябченка, держпакет акцій "Укртелекому" буде проданий за 11-12 млрд. гривень.

ЄБРР готовий дати грошей покупцю "Укртелекому"


Новини Статті Аналітика
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
Київ втратив можливість призначати одного з директорів-розпорядників ЄБРР Київ втратив можливість призначати одного з директорів-розпорядників ЄБРР Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті