Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 23 03:55 | London, Oct 23 01:55 | New York, Oct 22 21:55
Shanghai, Oct 23 09:55 | Tokyo, Oct 23 10:55 | Sydney, Oct 23 12:55

ФДМУ продовжує шантажувати росіян відбором "Луганськтепловозу"13 жовтня 2010 в 14:50 - Роман Зайцев


ФДМУ продовжує шантажувати росіян відбором "Луганськтепловозу"

Фонд держмайна України (ФДМУ) не змінив позицію щодо можливого розриву договору про продаж "Луганськтепловозу". Про це заявив голова ФДМУ Олександр Рябченко.  

"Ситуація відносно "Луганськтепловоза" не змінилася. За нашими оцінками, "Брянський машинобудівний завод" має сплатить нам ще 373 млн грн, плюс 84 млн у вигляді штрафу, враховуючи, що протягом 60 днів після покупки, не була перерахована вся сума за "Луганськтепловоз", - сказав він.

О.Рябченко нагадав, що "ФДМУ вже подав позов, щоб в судовому порядку розірвати угоду про покупку - продаж "Луганськтепловоза" . і якщо угода буде розірвана, то ми оповістимо про новий конкурс з продажу заводу", - сказав він.

Фонд держмайна України (ФДМУ) і Брянський машзавод (БМЗ) подали апеляцію на рішення Госпсуду Києва про скасування результатів конкурсу з продажу 76% акцій "Луганськтепловозу". "БМЗ подав апеляцію на рішення суду 1 жовтня, а ФДМУ - 5 жовтня", - уточнив він.

Нагадаємо, 21 вересня Госпсуд Києва скасував результати конкурсу з продажу "Луганськтепловоза" за позовом Mantara Holding, який не був допущений до торгів. Бенефіціарами компанії є підприємці Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

ФДМУ продовжує шантажувати росіян відбором "Луганськтепловозу"


Новини Статті Аналітика
"Ютейр" і "Мотор Січ" підписали угоду про ремонт авіадвигунів для вертольотів на 20 млн доларів Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
Україна та Індія можуть домовитись про безвізовий режим Україна та Індія можуть домовитись про безвізовий режим Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
"Нафтогаз" та Турецька державна нафтова компанія ТРАО домовились про підписання угоди про співробітництво Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)
ФДМУ продає 37,6% акцій ФДМУ продає 37,6% акцій "Львівської вугільної компанії" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (17.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (17.05.2011)
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (06.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (06.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Любов - це безцінний дар. Це єдина річ, яку ми можемо подарувати і все ж вона у тебе залишається.

Лев Толстой
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті