Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 10:46 | London, Jul 19 08:46 | New York, Jul 19 04:46
Shanghai, Jul 19 16:46 | Tokyo, Jul 19 17:46 | Sydney, Jul 19 19:46

ФДМ запросив німецьку Deutsche Telekom спробувати купити "Укртелеком"

ФДМ запросив німецьку Deutsche Telekom спробувати купити "Укртелеком"
14 жовтня 2010 в 14:40 - Роман Зайцев


ФДМ запросив німецьку Deutsche Telekom спробувати купити "Укртелеком"

Голова Фонду держмайна Олександр Рябченко запропонував німецькій Deutsche Telekom знизити частку уряду Німеччини в капіталі компанії для того, щоб оператор зміг взяти участь у приватизації "Укртелекому".  "Deutsche Telekom - це хороший інвестор. Ми б хотіли, щоб він взяв участь у приватизації "Укртелекому" - заявив голова фонду, пише газета "Дело".

На зауваження журналістів, що компанія не зможе взяти участь у конкурсі, тому що частка держави і держустанов у ній перевищує 25%, голова фонду заявив, що, можливо компанії варто подумати про продаж свого пакету в 17% акцій, який належить державному банку розвитку KfW до проведення конкурсу з продажу "Укртелекому".

"У такому випадку компанія і зможе взяти участь у конкурсі, і у неї навіть з‘являться кошти для цього", - заявив Олександр Рябченко.

Як повідомлялося, оприлюднені Фондом держмайна умови відсікають від участі в ньому відразу декількох потенційних інвесторів.

Так, великі іноземні телекомунікаційні компанії, частка держави або держустанов у яких перевищує 25%, до приватизації не допускаються.

Це автоматично виключає можливість участі в конкурсі акціонера "Київстару" норвезької Telenor, і німецької Deutsche Telekom, 15% акцій якої належать уряду Німеччини, а 17% - державному банку розвитку KfW.

Також не можуть брати участь у конкурсі російські державні компанії, наприклад, "Ростелеком".

ФДМ запросив німецьку Deutsche Telekom спробувати купити "Укртелеком"


Новини Статті Аналітика
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті