Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 20 11:36 | London, Jan 20 09:36 | New York, Jan 20 05:36
Shanghai, Jan 20 17:36 | Tokyo, Jan 20 18:36 | Sydney, Jan 20 20:36

ФДМ запропонував акціонерам МАУ викупити держпакет за 287,229 млн. гривень

ФДМ запропонував акціонерам МАУ викупити держпакет за 287,229 млн. гривень
Рейтинг: 0
Голосів: 0
21 лютого 2011 в 16:09 - Роман Зайцев


ФДМ запропонував акціонерам МАУ викупити держпакет за 287,229 млн. гривень

Фонд державного майна надіслав співзасновникам авіакомпанії МАУ пропозицію про купівлю 61,58% акцій авіаперевізника за 287,229 млн. гривень."Фонд державного майна надіслав пропозицію придбати 61,58% акцій Приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "МАУ", який належить державі, співзасновникам товариства", - йдеться у повідомленні фонду.

Зокрема пропозиції надіслані: UIA Веtеіligungsgesellschaft mbH - належить 22,51% статутного фонду "МАУ", UIA Ноlding GmbH - 9,93%, ООО "Кепіталл інвестмент проджект" - 5,97%.

Пропозицію придбання держпакета акцій Фонд держмайна зробив після того, як затвердив звіт про його оцінку, здійснений ТОВ "Українська експертна група".

Відповідно до результатів експертної оцінки держпакета акцій МАУ, його ціна становить 287,229 млн. гривень.

"Відпрацювання умов договору купівлі-продажу 61,58% акцій МАУ розпочнеться після надходження у ФДМ згоди компаній, яким надіслало пропозицію придбання цього пакета", - зазначається у повідомленні.

ФДМ запропонував акціонерам МАУ викупити держпакет за 287,229 млн. гривень


Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів ’Укртелеком’ напередодні приватизації ’Укртелеком’ напередодні приватизації
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорогоцінний камінь не можна відполірувати без тертя. Так само і людина не може стати успішним без достатньої кількості важких спроб.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті