Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 02:35 | London, May 23 00:35 | New York, May 22 20:35
Shanghai, May 23 08:35 | Tokyo, May 23 09:35 | Sydney, May 23 11:35

"Укртелекомом" цікавляться лише австрійці

"Укртелекомом" цікавляться лише австрійці
21 грудня 2010 в 15:04 - Роман Зайцев


"Укртелекомом" цікавляться лише австрійці

Донька австрійської компанії EPIC, компанія "ЕСУ", стала єдиним учасником конкурсу з приватизації "Укртелекому". Про це заявив голова Фонду держмайна України (ФДМУ) Олександр Рябченко.Компанія "ЕСУ" зареєстрована в Україні протягом 5 років.

Раніше О.Рябченко заявляв, що зацікавленість у приватизації "Укртелекому" проявили шість компаній.

Довідка Investycii.org:

Компанія ESU була створена в грудні 2005 року в м. Києві під назвою RBScom.  У липні 2006 року, після приходу австрійського інвестиційного фонду, компанія змінила назву на EPIC Services Ukraine, або, скорочено, ESU.

ESU має офіси по всій Україні. Філії компанії розташовані в Києві, Одесі, Львові, Донецьку і Харкові, а центри обслуговування – у Чернівцях, Івано-Франківську, Кіровограді, Ужгороді, Миколаєві та Херсоні.

До основних видів діяльності компанії відносяться: розгортання і модернізація мереж мобільних операторів, технічна підтримка, мережеві сервіси, постачання обладнання та послуги логістики.

"Укртелекомом" цікавляться лише австрійці


Новини Статті Аналітика
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо хочеш збудувати корабель, то навчи своїх людей тужити по безкінечним морським просторам.

Антуан де Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті