Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 22:01 | London, Jul 21 20:01 | New York, Jul 21 16:01
Shanghai, Jul 22 04:01 | Tokyo, Jul 22 05:01 | Sydney, Jul 22 07:01

"Укртелеком" готують для росіян

"Укртелеком" готують для росіян
13 жовтня 2010 в 10:20 - Роман Зайцев


"Укртелеком" готують для росіян

Уряд, 12 жовтня, зетвердив умови конкурсу продажу "Укртелекому".  Як пише видання "Дело", умови конкурсу жорсткі. Компанії, частка держави або держустанов у яких перевищує 25%, до приватизації не допускаються.

Це автоматично виключає можливість участі в конкурсі акціонера "Київстару" - норвезької Telenor, в якій є частка держави, і німецької Deutsche Telekom, 15% акцій якої належать уряду Німеччини, а 17% - державному банку розвитку KfW.

Також не можуть брати участь у конкурсі компанії, зареєстровані в офшорах.

До конкурсу не будуть допущені компанії, частка ринку (за доходами) яких в обсязі наданих послуг на українському ринку перевищує 25%.

Це викреслює із списку претендентів "Київстар", який за підсумками ІІ кварталу цього року займав близько 26% ринку зв‘язку України.

Однак така норма дає можливість брати участь у конкурсі "МТС-Україна" і оператору life:). За підсумками ІІ кварталу 2010 року доходи "МТС-Україна" склали 18%, life:) - 6%.

Виходячи з умов конкурсу, потенційними покупцями вітчизняного монополіста зв‘язку є три компанії: SCM Рината Ахметова, "Альфа-Груп" на чолі з Михайлом Фрідманом і АФК "Система", засновник якої - Володимир Євтушенков.

Одночасно із заборонами уряд не забув вписати і обов‘язки нового господаря "Укртелекому".

Він повинен виконувати умови договору за кредитом на 500 млн. доларів, наданому "Укртелекому" Credit Suisse First, Deutsche Bank і Standard bank в 2005 році.

Протягом трьох місяців після покупки забезпечити сплату до держбюджету 74,37 млн. гривень дивідендів, нарахованих за результатами 2007 року.
Найбільш вірогідними кандидатами на купівлю "Укртелекому" експерти називають російські компанії.

Так, невипадково уряд почав швидку підготовку компанії до продажу (навіть знаючи, що бюджет цього року коштів від приватизації не отримає) відразу після зустрічі президента Віктора Януковича з російським лідером Дмитром Медведєвим.

Тоді Янукович запевнив свого колегу в тому, що вітає участь російських компаній у приватизації українських компаній, зокрема "Укртелекому".

Хто б не став новим власником "Укртелекому", в його руках опиниться по-справжньому цінний актив.

Справа в тому, що у власності держкомпанії знаходиться близько 90% кабельної каналізації країни. Саме тому актив цікавий лідируючим мобільним операторам.

Купівля "Укртелекому" відкриває доступ до фіксованих ліній, каналів зв‘язку, комутаційного обладнання. Вельми цікава і матеріальна база компанії - офіси в центрі всіх міст України.

"Укртелеком" готують для росіян


Новини Статті Аналітика
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (15.06.2011)
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 02.06.2011_Market review
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
ФДМУ списав пакет акцій ФДМУ списав пакет акцій "Укртелекому" на рахунок "ЕСУ" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті