Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 21:19 | London, Jul 18 19:19 | New York, Jul 18 15:19
Shanghai, Jul 19 03:19 | Tokyo, Jul 19 04:19 | Sydney, Jul 19 06:19

Уряд звільнить будівельників від ПДВ

Уряд звільнить будівельників від ПДВ
Рейтинг: 0
Голосів: 0
16 вересня 2010 в 11:30 - Роман Зайцев


Уряд звільнить будівельників від ПДВ

У новий Податковий кодекс включено положення про скасування ПДВ на будівельно-монтажні роботи на об'єктах, що зводяться за програмою будівництва доступного житла або за держкошти.  Про це газеті "Дело" повідомили в Міністерстві регіонального розвитку та будівництва.

"Наша пропозиція про те, щоб з будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, яке будується за державні кошти, зняти ПДВ", - пояснює заступник міністра регіонального розвитку і будівництва Дмитро Ісаєнко.

За його словами БудМонтаж в загальному обсязі будівництва займає близько 60%. Якщо все прорахувати, то на 8% - 9% це знизить вартість будівництва.

Нагадаємо, що Міністерство регіонального розвитку та будівництва заявляє про початок реалізації програми будівництва доступного житла, яка направлена на добудову об‘єктів з високим ступенем готовності.

Перші 100 млн. гривень з 330 млн. гривень, передбачені в Держбюджеті на 2010 рік були отримані минулого тижня.

За словами Ісаєнка, на 100 млн. можна побудувати близько 900 квартир, а на 330 млн. - близько 3 тис. квартир.

Що стосується перспектив 2011 року, то поки в державному бюджеті прописано 390 млн. гривень на будівництво доступного житла.

Відзначимо, що Міжвідомча комісія відібрала 70 об‘єктів незавершеного будівництва зі ступенем готовності більше 70%, забудовники яких можуть брати участь в програмі будівництва доступного житла.

Спочатку державний бюджет передбачав 1,04 млрд. гривень зі стабілізаційного фонду для забезпечення житлом пільгових категорій громадян і підтримки програми будівництва доступного житла в 2010 році, але 8 липня Верховна рада зменшила цю суму до 330 млн. гривень у результаті секвестру держбюджету.

Уряд звільнить будівельників від ПДВ


Новини Статті Аналітика
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Газпром" оцінює будівництво газогону "Пiвденний потiк" в 15,5 мільярдів євро Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Єврокомісія підтримала проект будівництва Єврокомісія підтримала проект будівництва "Південного потоку" Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті