Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 00:13 | London, Jul 21 22:13 | New York, Jul 21 18:13
Shanghai, Jul 22 06:13 | Tokyo, Jul 22 07:13 | Sydney, Jul 22 09:13

Українці не хочуть заводити власний бізнес через новий Податковий кодекс

Українці не хочуть заводити власний бізнес через новий Податковий кодекс
28 лютого 2011 в 12:29 - Роман Зайцев


Українці не хочуть заводити власний бізнес через новий Податковий кодекс

В Україні різко зменшилася кількість охочих розпочати власний бізнес. Від комерційних починань підприємців відлякує новий Податковий кодекс.Якщо ще у квітні 2010 року у Львові державну реєстрацію пройшли півтисячі громадян, аби отримати статус підприємця, то у грудні таких було лише 177 сміливців, передає Deutsche Welle.

Спадна тенденція триває - щомісяця кількість реєстрацій зменшується, повідомляють в управління державної реєстрації Львівської міськради.

Це стосується не лише реєстрації фізичних осіб як підприємців, але й заснованих приватних підприємств, які є юридичними особами.

Крім того, вичікувальну позицію зайняли не лише ті, хто хотів би започаткувати бізнес, але й ті, хто вже зареєструвався. Нині багато підприємців подали заяви на призупинення діяльності.

Голову Клубу підприємців Львівської області Андрія Якиміва така спадна тенденція не дивує.

На його думку, це закономірно з огляду на різку зміну правил ведення бізнесу в Україні, продиктовану новим Податковим кодексом, сказав він в інтерв‘ю DW.

Для розвитку бізнесу необхідна упевненість у тому, що відбуватиметься принаймні впродовж року, а влада буквально за місяць-півтора змінює підходи в організації бізнесу, каже експерт.

До того ж усе ще незрозуміла ситуація зі спрощеною системою оподаткування.

"Підприємці не реєструються, бо це - стан вичікування. Це пов‘язано з незрозумілими правилами й умовами роботи бізнесу. Я оцінюю це дуже негативно й критично. Якщо влада вдається до кардинальних змін у підходах, то підприємцям треба було дати якийсь перехідний період, хоча би рік, щоб вони переорієнтувалися на нові умови ведення податково-бухгалтерського обліку", - зазначив Якимів.

Така негативна тенденція спостерігається в усіх регіонах країни, заявляє експерт, посилаючись на дані колег з підприємницького середовища в інших областях.

Він не береться прогнозувати, скільки триватиме така стагнація. Спершу влада має налагодити конструктивний діалог з підприємцями, переконаний голова Клубу підприємців Львівської області.

Львівщина упродовж останніх років займала передові позиції щодо кількості бажаючих громадян розпочати власний бізнес.

За 2010 рік в області зареєструвалися 14 тисяч підприємців фізичних осіб, у Львові - 4 тисячі.

Загалом на Львівщині близько 100 тисяч підприємців і 19 тисяч малих приватних підприємств.

Українці не хочуть заводити власний бізнес через новий Податковий кодекс


Новини Статті Аналітика
У Податковій хваляться, що підприємців стає більше У Податковій хваляться, що підприємців стає більше Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович полегшив відкриття бізнесу Янукович полегшив відкриття бізнесу Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд заклав у Податковий кодекс поступки для Уряд заклав у Податковий кодекс поступки для "спрощенців" Необхідні умови для відкриття власного бізнесу Необхідні умови для відкриття власного бізнесу I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Клюєв пообіцяв розглянути пропозиції підприємців Клюєв пообіцяв розглянути пропозиції підприємців Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Малий бізнес знову вийде на майдани через Податковий кодекс Малий бізнес знову вийде на майдани через Податковий кодекс Можливість заробити на группон-сайтах Можливість заробити на группон-сайтах I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті