Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 11:35 | London, Jul 16 09:35 | New York, Jul 16 05:35
Shanghai, Jul 16 17:35 | Tokyo, Jul 16 18:35 | Sydney, Jul 16 20:35

Податкова звільнила торговців цінними паперами від необґрунтованих платежів

Податкова звільнила торговців цінними паперами від необґрунтованих платежів
12 січня 2011 в 15:03 - Роман Зайцев


Податкова звільнила торговців цінними паперами від необґрунтованих платежів

Податкова адміністрація внесла роз'яснення щодо обліку операцій з цінними паперами. Тепер торговці цінними паперами не повинні платити податок на прибуток з 80% валових витрат попередніх періодів, як від них було потрібно раніше. Про це повідомляє Асоціація Українські фондові торговці (АУФТ)."З огляду на те, що негативний фінансовий результат операцій з цінними паперами не є від'ємним значенням об'єкта оподаткування, положення пункту 22.4 Закону № 334 не застосовуються для цілей ведення окремого обліку операцій з цінними паперами", - повідомляє Податкова.

Раніше Державна податкова адміністрація України опублікувала роз'яснення, згідно з яким тільки 20% валових витрат попередніх періодів можна віднести на витрати в поточному році. З інших 80% планувалося стягувати 25% податку на прибуток, як з валових доходів.

Однак після звернення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) і Асоціації Українські фондові торговці (АУФТ) Державна податкова адміністрація (ДПАУ) видала додатковий лист про відображення негативного фінансового результату операцій з цінними паперами та деривативами в 2010 році.

Нагадаємо, що 23 грудня 2010 року в рамках наради з віце-прем'єром України Сергієм Тігіпком з обговорення Програми розвитку фондового ринку України на 2011-2015 роки, представники АУФТ порушили питання про негативні наслідки роз'яснення, що тільки 20% валових витрат попередніх періодів можна віднести на витрати в поточному році.

Як повідомлялося, ДКЦПФР просила ДПАУ відкликати лист Про відображення негативного результату операцій з цінними паперами та деривативами, згідно з яким тільки 20% валових витрат попередніх періодів можна віднести на витрати в поточному році. На думку ДКЦПФР, мало місце помилкове ототожнення таких понять, як "від'ємне значення об'єкта оподаткування з податку на прибуток" і "негативний фінансовий результат операцій з цінними паперами".

Розпорядження податкової адміністрації поставило торговців цінними паперами в скрутне становище. Їх зобов'язали застосовувати нелогічні норми роз'яснення, які могли коштувати компаніям дуже дорого. Задекларований податок на прибуток за 2010 рік мав потрапити до державного бюджету у другій декаді лютого 2011 року.

Податкова звільнила торговців цінними паперами від необґрунтованих платежів


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Заробіток на аукціонах Заробіток на аукціонах ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Донецьксталь" обіцяє судитися з ДКЦПФР через призупинку обігу акцій Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Фондовому риноку України прогнозують активний приток іноземного капіталу Фондовому риноку України прогнозують активний приток іноземного капіталу Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Податкова очікує збільшення кількості підприємств для автоматичного відшкодування ПДВ Податкова очікує збільшення кількості підприємств для автоматичного відшкодування ПДВ Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті