Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 23 07:04 | London, Mar 23 05:04 | New York, Mar 23 01:04
Shanghai, Mar 23 13:04 | Tokyo, Mar 23 14:04 | Sydney, Mar 23 16:04

Податкова затвердила параметри, за якими будуть шукати мінімізаторів податків

Податкова затвердила параметри, за якими будуть шукати мінімізаторів податків
14 березня 2011 в 17:00 - Роман Зайцев


Податкова затвердила параметри, за якими будуть шукати мінімізаторів податків

Державна податкова служба офіційно затвердила параметри, за якими будуть шукати мінімізаторів податків, і низку внутрішніх документів, що регламентують проведення кампанії з відпрацювання підприємств "групи ризику".

Про це повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ" повідомили із посиланням на прес-службу ДПСУ.

Зокрема, у податковій відзначають, що чітко викладені критерії відбору та класифікації суб‘єктів господарювання (СГД) за категоріями "вигодонабувач", "транзитер", "податкова яма".

Також складено алгоритм визначення переліків ризикових СГД.

Крім того, ДПСУ створить в регіонах робочі групи з відпрацювання підприємств "групи ризику".

"Багато підприємств приховують свій прибуток різними методами. Зароблені гроші "розмивають" із залученням фіктивних фірм, конвертаційних центрів, транзитних груп, "податкових ям", - зазначив заступник голови ДПСУ Олександр Клименко.

"Ми покінчимо з цим. У нас розроблена методика, яка дозволить визначити такі підприємства, зруйнувати побудовану схему і змусити несумлінних платників з реального сектора економіки повернути кошти в бюджет", - наголосив він.

На сьогодні вже заплановані технічні навчання для фахівців, які будуть залучені до цієї роботи.

Податківці в регіонах за допомогою експертів з центрального апарату відомства будуть вивчати законодавчі акти і методичні рекомендації, необхідні для комплексного відпрацювання підприємств "групи ризику".

"У деяких підрозділах, на жаль, рівень готовності до ефективної боротьби з мінімізацією податків виявився неналежним. Це, зокрема, податкові інспекції Одеси, Сімферополя, Херсона, Кіровоградської області, ще кілька. Наше завдання - озброїти колег знаннями і вимагати, щоб вони змусили всіх платити податки на рівних умовах", - підкреслив Клименко.

Податкова затвердила параметри, за якими будуть шукати мінімізаторів податків


Новини Статті Аналітика
Великі платники податків сплатили до Держбюджету України 41 млрд. грн. Великі платники податків сплатили до Держбюджету України 41 млрд. грн. Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Податкова запровадила Податкова запровадила "Горизонтальний моніторинг" для великих платників Суспільно-економічні інститути як комунікаційні елементи національної інноваційної інфраструктури Суспільно-економічні інститути як комунікаційні елементи національної інноваційної інфраструктури Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Податкова зібрала з українців податків на 1,5% більше ніж минулого року Податкова зібрала з українців податків на 1,5% більше ніж минулого року Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
У січні-квітні платники податків сплатили майже 81 млрд. гривень У січні-квітні платники податків сплатили майже 81 млрд. гривень Гармонізація податкових систем Гармонізація податкових систем I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті