Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 16:20 | London, Jul 21 14:20 | New York, Jul 21 10:20
Shanghai, Jul 21 22:20 | Tokyo, Jul 21 23:20 | Sydney, Jul 22 01:20

Малий бізнес знову вийде на майдани через Податковий кодекс

Малий бізнес знову вийде на майдани через Податковий кодекс
6 травня 2011 в 11:40 - Роман Зайцев


Малий бізнес знову вийде на майдани через Податковий кодекс

Громадські об'єднання підприємців вимагають від Верховної ради терміново ухвалити закон про спрощену систему оподаткування та звітність малих підприємців.Щоб донести свою вимогу до парламентаріїв, підприємці планують провести 19 травня акцію протесту, і обіцяють, що вона буде масовою, передає Радіо "Свобода".

Влада не виконала своїх обіцянок врегулювати механізм спрощеної системи оподаткування, каже координатор "Всеукраїнського комітету "Наступ" Руслан Секела.

"Був розроблений законопроект, ґрунтовний системний документ. Там є 5 категорій. Намагалися врахувати усіх. По кожній категорій збільшується сума обороту до 3 мільйонів. Філософія документу така, щоб цю систему не можна було використовувати як оптимізатор, тобто як відмивку грошей. Але влада навіть не хоче вносити до нього зміни і ухвалювати у першому читання, за основу. Тобто не хоче навіть дискусію на цю тему вести", - наголосив Секела.

Ухвалення такого закону дозволило б створити сприятливі умови для започаткування власної справи, переконані підприємці.

Законодавці все ж працюють над вдосконаленням Податкового кодексу, адже проект такого закону готовий, заявив Радіо "Свобода" заступник голови фракції Партії регіонів Анатолій Кінах.

За його словами, до роботи над документом долучилися представники майже 40 об‘єднань підприємців.

"У перші ж дні пленарних засідань Верховної ради у травні проект удосконалення Податкового кодексу буде внесений на розгляд парламенту. Ми, в тому числі, наполягаємо на тому, що необхідно дати можливість відносити на валові видатки юридичних осіб продукції і послуг підприємців, які працюють за спрощеною системою, на диференціації оплати за патент, спрощені реєстрації, удосконаленні звітності: не щомісячно, а десь раз на півроку-рік", - розповів Кінах.

Доки документ залишається проектом, підприємці налаштовані на протест. Вони планують зібратися під стінами Верховної ради 19 травня.

Один із організаторів акції, підприємець з Сум Ігор Бурлака, каже Радіо "Свобода", що напрацьований Кабінетом міністрів Податковий кодекс майже знищив малий бізнес, а відтак зменшив і надходження до бюджету, і рівень зайнятості населення.

"Законодавець! Зверни увагу і позбав повноважень цей уряд, який протягом останнього року завдав шкоди державі, і, насамперед, малому бізнесу. Тисячі заяв на ліквідацію підприємницької діяльності існують, і їх вже не хочуть приймати. Ця влада виконавча повинна відповідати", - говорить Бурлака.

У Державній податковій службі повідомили, що з початку 2011 року, коли почали діяти нові податкові правила, відкрити бізнес в Україні зважилися 44 тисячі осіб.

Водночас, від реєстрації у податковій відмовилися 57 тисяч підприємців.

За оцінками експертів, якщо ситуація не зміниться, до кінця року можуть припинити діяльність 300 тисяч підприємців.

Малий бізнес знову вийде на майдани через Податковий кодекс


Новини Статті Аналітика
Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У Податковій хваляться, що підприємців стає більше У Податковій хваляться, що підприємців стає більше Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Янукович полегшив відкриття бізнесу Янукович полегшив відкриття бізнесу Формування цілевої муніципальної програми ефективного енергозбереження Формування цілевої муніципальної програми ефективного енергозбереження I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Уряд заклав у Податковий кодекс поступки для Уряд заклав у Податковий кодекс поступки для "спрощенців" Роль людського капіталу в розвитку інноваційної діяльності Роль людського капіталу в розвитку інноваційної діяльності I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Клюєв пообіцяв розглянути пропозиції підприємців Клюєв пообіцяв розглянути пропозиції підприємців Формування фінансової ланки інноваційної інфраструктури Формування фінансової ланки інноваційної інфраструктури I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті