Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 10:51 | London, Jul 19 08:51 | New York, Jul 19 04:51
Shanghai, Jul 19 16:51 | Tokyo, Jul 19 17:51 | Sydney, Jul 19 19:51

IT компанії в Індії підпадають під мінімальний податок

IT компанії в Індії підпадають під мінімальний податок
Рейтинг: 0
Голосів: 0
1 вересня 2010 в 16:10 - Уляна Роїк


IT компанії в Індії підпадають під мінімальний податок

Індійські IT компанії вважають що пропозиція в кодексі прямих податків про накладення 20 % мінімального податку (MAT) може призупинити розвиток сектору, особливо якщо його поширити на особливі економічні зони.MAT накладається на всі компанії, на які не накладають податки через різні пільги, і більшість ІТ-компаній підпадають під цю категорію.

Аналітики вважають, що такий крок призупинить розвиток сектору, а також те, що на міжнародному рівні такий податок складає одну третину від звичайної ставки податку, а в Індії дві третіх.

Президент ІТ-індустрії в Індії, заявив, що такий законопроект вразить малий і середній бізнес, які складають основну частини індустрії експорту послуг програмного забезпечення, яка оцінюється в 50 млрд. доларів.

Фірми, які спеціалізуються на програмне забезпечення, за схемою уряду зіткнуться з корпоративним податком у розмірі 30 % у квітні 2012 року, коли буде застосовний новий кодекс прямих податків. В даний час вони платять близько18 %.
 

IT компанії в Індії підпадають під мінімальний податок


Новини Статті Аналітика
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Білорусь частково перейшла на долар і євро Білорусь частково перейшла на долар і євро Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Білоруський рубель девальвував на 55% Білоруський рубель девальвував на 55% Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Аналітики очікують ослаблення гривні до позначки 8,05 грн/долар Аналітики очікують ослаблення гривні до позначки 8,05 грн/долар Валютні війни: долар втомився Валютні війни: долар втомився Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
У Білорусі почалася валютна паніка У Білорусі почалася валютна паніка Основні підходи щодо повернення довіри клієнтів private banking Основні підходи щодо повернення довіри клієнтів private banking Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті