Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 02:19 | London, Jul 18 00:19 | New York, Jul 17 20:19
Shanghai, Jul 18 08:19 | Tokyo, Jul 18 09:19 | Sydney, Jul 18 11:19

ДПСУ переходить на автоматичне відшкодування ПДВ з 1 березня 2011 р.

ДПСУ переходить на автоматичне відшкодування ПДВ з 1 березня 2011 р.
1 березня 2011 в 18:12 - Ілона Чіркова


ДПСУ переходить на автоматичне відшкодування ПДВ з 1 березня 2011 р.

Державна податкова служба (ДПС) України від сьогодні, 1 березня, переходить на автоматичне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ).Про це раніше заявляв голова Державної податкової служби Віталій Захарченко.

За словами В. Захарченко, це виконання доручення Президента Віктора Януковича.

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров раніше заявляв, що у нього немає сумнівів, що вони вирішать проблему повернення ПДВ.

У січні повернення ПДВ перекрило відповідний показник січня 2010 р. в 4 рази, а з 1 березня - у відповідності із закладеним у новий Податковий кодекс принципом - ПДВ буде повертатися автоматично.

Відзначимо, автоматичний порядок відшкодування ПДВ, передбачений Податковим кодексом, значно спрощує процедуру і скорочує її терміни.

Держкомпідприємництва вже погодило наказ ДПС, що визначає відповідність платника критеріям на автоматичне відшкодування ПДВ.

Щоб отримати відшкодування ПДВ, платник податків не може знаходитися в судових процедурах банкрутства, відомості про нього в Єдиному державному реєстрі юросіб і фізосіб підприємців мають бути достовірними і повними.

У розрахунку беруть участь тільки показники, задекларовані платником самостійно в його податковій звітності і є в базах даних ДПС України.

Визначення відповідності платника податків вказаним критеріям проводиться в автоматизованому режимі протягом 15 календарних днів після терміну подачі звітності.

За результатами податкова служба формує два переліки платників податків: невідповідні критеріям і ті,що мають право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ, і які не відповідають критеріям і не мають права на таке відшкодування.

ДПСУ переходить на автоматичне відшкодування ПДВ з 1 березня 2011 р.


Новини Статті Аналітика
Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011
У Податковій хваляться, що підприємців стає більше У Податковій хваляться, що підприємців стає більше Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011
Квитки на Євро-2012 не обкладатимуться ПДВ Квитки на Євро-2012 не обкладатимуться ПДВ Формування фінансової ланки інноваційної інфраструктури Формування фінансової ланки інноваційної інфраструктури ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Великі платники податків сплатили до Держбюджету України 41 млрд. грн. Великі платники податків сплатили до Держбюджету України 41 млрд. грн. Суспільно-економічні інститути як комунікаційні елементи національної інноваційної інфраструктури Суспільно-економічні інститути як комунікаційні елементи національної інноваційної інфраструктури Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд заклав у Податковий кодекс поступки для Уряд заклав у Податковий кодекс поступки для "спрощенців" Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті