Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 20 03:26 | London, Jan 20 01:26 | New York, Jan 19 21:26
Shanghai, Jan 20 09:26 | Tokyo, Jan 20 10:26 | Sydney, Jan 20 12:26

АМКУ розбереться з ввезенням нафтопродуктів без сплати акцизу і ПДВ

АМКУ розбереться з ввезенням нафтопродуктів без сплати акцизу і ПДВ
6 вересня 2010 в 15:46 - Роман Зайцев


АМКУ розбереться з ввезенням нафтопродуктів без сплати акцизу і ПДВ

Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко доручив АМКУ, а також декільком профільним відомствам вивчити ситуацію із ввезенням нафтопродуктів без сплати акцизного збору і ПДВ. Про це повідомила прес-секретар віце-прем'єра Ірина Рудко.  

"Це не наша профільна тема, проте Тігіпко ставлять багато питань про безакцизних ввезенні нафтопродуктів. Тому віце-прем'єр дав доручення розібратися в ситуації", - сказала вона.

Як повідомлялося, протягом серпня Державна митна служба України оформила низку партій світлих нафтопродуктів без справляння акцизного збору і ПДВ.

За даними Новоград-Волинського відділення Енергетичної регіональної митниці, оформлення проводилося для компанії "Лівела".

Джерело агентства в митниці повідомило, що "Лівела" поступово нарощує обсяг ввезення нафтопродуктів в країну за пільговими схемами.

За його даними, у першій декаді серпня компанія ввезла 5,3 тис. тонн палива, в другій - 13 тис. тонн.

"Інтерфакс-Україна"

АМКУ розбереться з ввезенням нафтопродуктів без сплати акцизу і ПДВ


Новини Статті Аналітика
АМКУ дозволив Eni зайти на український газовий ринок АМКУ дозволив Eni зайти на український газовий ринок Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011
АМКУ дозволив шведам поглинути АМКУ дозволив шведам поглинути "Акцепт Банк" Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011
Ціни на пальне в Україні призупинили ріст Ціни на пальне в Україні призупинили ріст Суспільно-економічні інститути як комунікаційні елементи національної інноваційної інфраструктури Суспільно-економічні інститути як комунікаційні елементи національної інноваційної інфраструктури ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті