Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 03 09:07 | London, Jul 03 07:07 | New York, Jul 03 03:07
Shanghai, Jul 03 15:07 | Tokyo, Jul 03 16:07 | Sydney, Jul 03 18:07

Що робити, коли Арестович уже не допомагає

Що робити, коли Арестович уже не допомагає
Рейтинг: 0
Голосів: 0


Що робити, коли Арестович уже не допомагає

Зазвичай, від тривоги рятує інформаційна дієта. Але зараз не можна уникати новин, бо не можна бути не в темі. Іноді інформації буває аж занадто багато, і буквально трясе від втоми – не фізичної, а емоційної.
Де взяти сили? Експертка компанії 7dreamsport професійна спортсменка Ольга Кабан має рецепт: Біжи, мила моя, біжи!

Якщо тяжко і вечірній Арестович не допомагає, не ігноруйте проблему. Інакше доведеться перетворитися на «грудку ненависті та болю». Виходити з цього стану вкрай важко. Можна шукати підтримки у друзів чи рідних. Але їм, найімовірніше, теж непросто. Виявляється, у світі по-справжньому немає на кого спертися, – тільки на себе! 

Найважливіші події відбуваються у голові.

Коли стрес є, а м’язової реакції немає, наш мозок закипає. Стрес має трансформуватися у фізичну дію. Для людини це природно. Тому при тривалому стресі – біжіть. Давні люди бігали або щоб наздогнати здобич, або щоб втекти від небезпеки. Ми біжимо від стресу.

Коли людина біжить, вона віддається природній стихії, тому відчуває натхнення. Іноді люди бігають саме заради цього. Відчуття кращої версії себе з’являється вже за кілька занять, навіть коли фізична форма є дещо далекою від ідеалу.

Регулярні пробіжки підтримують тонус м’язів. Без навантажень м’язи слабшають, а це – живіт, хворий поперек, нерівна постава і в’ялі сідниці. Особливо важливі м’язи, що підтримують внутрішні органи, та м’язи кора. Завдяки ним людина відчуває себе стрункою ланню або пружним м’ячиком, а не мішком з картоплею. 

Що робити, коли Арестович уже не допомагає


Новини Статті Аналітика
Названо найдорожчу машину, завезену в Україну за Названо найдорожчу машину, завезену в Україну за "нульовим" розмитненням Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Метінвест закупив 20 Метінвест закупив 20 "швидких" для розвідників Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна отримала від Німеччини 1 млрд євро Україна отримала від Німеччини 1 млрд євро Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Укртрансгаз вдвічі підвищує тарифи на зберігання газу Укртрансгаз вдвічі підвищує тарифи на зберігання газу У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Метінвест: Крадіжка Росією металу - військовий злочин Метінвест: Крадіжка Росією металу - військовий злочин Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Любов - це безцінний дар. Це єдина річ, яку ми можемо подарувати і все ж вона у тебе залишається.

Лев Толстой
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті