Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 19 03:13 | London, Apr 19 01:13 | New York, Apr 18 21:13
Shanghai, Apr 19 09:13 | Tokyo, Apr 19 10:13 | Sydney, Apr 19 12:13

Нова ера телебачення: чому українці відмовляються від кабельного ТБ

Нова ера телебачення: чому українці відмовляються від кабельного ТБ


Нова ера телебачення: чому українці відмовляються від кабельного ТБ

В наш час отримувати телебачення через інтернет стає більш доступним і вигідним способом. Люди відмовляються від кабельного ТБ і віддають перевагу сучасним, інноваційним сервісами.
Сьогодні можна сміливо говорити про те, що в Україні настає нова ера телебачення. Та хоч наразі 2.5 мільйони людей все ще залишаються абонентами кабельного, більшість українців вже користуються інтернетом і обирають інноваційний доступ до відео-контенту.

Чому кабельне ТБ не може наздогнати сучасний світ?

До появи кабельного телебачення, українці, здебільшого, користувалися звичайними антенами, що надавали доступ до декількох основних каналів національного ТБ. Старі телевізори «Фотон» чи «Рекорд» взагалі мали лише 6-8 кнопок і, відповідно, могли показувати стільки ж каналів.

Тоді кабельне телебачення стало революцією, бо могло надати глядачам близько 30-40 телеканалів, і це вже було в 5 разів більше. Згодом кількість каналів зростала, проте це не могло тривати вічно, адже сам кабель має технічні обмеження. Кількість каналів зупинилася на 74.

Здавалося б, не мало, проте сучасне інтернет-телебачення може давати значно більше. Наприклад, нещодавно в пресі почали багато обговорювати онлайн-кінотеатр SWEET.TV. Його називають одним за найбільш амбітних сервісів України, адже він надає своїм абонентам доступ до більш ніж 260 каналів (це в три-чотири рази більше, ніж на кабелі).

Таким чином, сучасне інтернет-телебачення витісняє кабель так само, як він свого часу витиснув аналогове телебачення. Але справа тут не тільки у кількості каналів — позиції кабелю додатково послаблює низька якість зображення.

Коли екрани телевізорів почали завойовувати онлайн-сервіси, люди почали потроху розбиратися у типах якості зображення. Відчули недосконалість картинки 480p (її ще називають SD) та порівняли з 720p (HD), 1080p (Full HD) і навіть 4К.

Нова ера телебачення: чому українці відмовляються від кабельного ТБ


Новини Статті Аналітика
Курс біткоїна обвалився на 11% Курс біткоїна обвалився на 11% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Запорізька АЕС відключила на капремонт енергоблок №6 Запорізька АЕС відключила на капремонт енергоблок №6 Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Курси валют на 19 квітня: гривня продовжує знижуватися Курси валют на 19 квітня: гривня продовжує знижуватися Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Банк Януковича-молодшого ліквідували Банк Януковича-молодшого ліквідували У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Укробороонпром передав на продаж 17 підприємств Укробороонпром передав на продаж 17 підприємств Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Фінансисти підтримують державу так само, як мотузка підтримує повішеного.

Ш.Монтеск’є
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті