Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 29 05:09 | London, Mar 29 04:09 | New York, Mar 28 23:09
Shanghai, Mar 29 11:09 | Tokyo, Mar 29 12:09 | Sydney, Mar 29 14:09

МВФ рекомендує ще підвищити акциз на пиво і сигарети

МВФ рекомендує ще підвищити акциз на пиво і сигарети


МВФ рекомендує ще підвищити акциз на пиво і сигарети

Це додасть до держбюджету понад 30 мільярдів гривень.
Підвищивши акцизний податок на сигарети і пиво, Україна в 2016 році додасть в свій бюджет 28,7 млрд грн. і 4,5 млрд грн. відповідно. Про це йдеться в звіті Міжнародного валютного фонду за результатами роботи місії МВФ в Україні, текст якого має в своєму розпорядженні Укрінформ.
Виходячи з розрахунків МВФ, завдяки підвищенню акцизу на тютюн на 40% повинні отримати в цьому році надходження в розмірі 28,7 млрд грн. (1,3% ВВП), а завдяки підвищенню ставки акцизного податку на 100% на пиво надходження складуть 4,5 млрд грн. (0,2% ВВП).

У звіті МВФ також рекомендують підвищити протягом наступного року акциз на пиво з 2,48 грн. за літр до 3,10 грн. за літр.

Як відомо, в Україні з 1 січня 2016 року набули чинності збільшення розмірів акцизів на сигарети, пиво і лікеро-горілчані вироби.

Відповідні зміни були закладені в закон "Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році".

Акциз на сигарети за специфічною ставкою з 1 січня 2016 року зріс в Україні на 40% - до 318,26 грн. за 1 тис. штук. На пиво - удвічі, до 2,48 грн. за літр.

Як раніше повідомлялося, Україна неефективно використовує нерухомість, що перебуває у державній власності, і навіть не володіє повною інформацією про неї, хоча цей значний актив міг би стати гарною підмогою уряду, вважають експерти Міжнародного валютного фонду.

МВФ оцінив втрати України від зниження податків

МВФ рекомендує ще підвищити акциз на пиво і сигарети


Новини Статті Аналітика
Ілон Маск почав будівництво тунелю під Лас-Вегасом Ілон Маск почав будівництво тунелю під Лас-Вегасом Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Ілон Маск почав будівництво тунелю під Лас-Вегасом Ілон Маск почав будівництво тунелю під Лас-Вегасом Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Ілон Маск почав будівництво тунелю під Лас-Вегасом Ілон Маск почав будівництво тунелю під Лас-Вегасом Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Ілон Маск почав будівництво тунелю під Лас-Вегасом Ілон Маск почав будівництво тунелю під Лас-Вегасом У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Найбільша угода в історії: Saudi Aramco стане найдорожчою компанією Найбільша угода в історії: Saudi Aramco стане найдорожчою компанією Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорогоцінний камінь не можна відполірувати без тертя. Так само і людина не може стати успішним без достатньої кількості важких спроб.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті