Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 26 02:28 | London, Apr 26 00:28 | New York, Apr 25 20:28
Shanghai, Apr 26 08:28 | Tokyo, Apr 26 09:28 | Sydney, Apr 26 11:28

Кожен українець винен кредиторам 1800 доларів

Кожен українець винен кредиторам 1800 доларів






Кожен українець винен кредиторам 1800 доларів

Щоб покрити державний борг, кожен українець має скинутися по 1800 доларів. Тим часом, у найближчі півтора року Україна чекає пік виплат за борговими зобов’язаннями.




 
Зовнішній борг України станом на червень у 2,6 разу перевищує обсяги валютних запасів країни. Про це йдеться в матеріалі спецпроекту VoxUkraine і LIGA.net.
 
Відзначається, що державний борг України на червень 2018 року складав 76,3 млрд доларів. Зовнішні запозичення складають, приблизно, 60% від цієї суми і досягають 47,2 млрд доларів.
 
У ці 47,2 млрд доларів входить 9,6 млрд доларів гарантованого державою боргу, а решта - прямий борг України у вигляді єврооблігацій (близько 17,5 млрд доларів, з огляду на 3 млрд доларів "російських" облігацій, за якими Україна оголосила дефолт), а також позик у міжнародних організацій (16,6 млрд доларів, включаючи облігації, розміщені під гарантії США) та іншої заборгованості (3,5 млрд доларів).
 
Ще, приблизно, 4,3 млрд доларів - внутрішні запозичення в іноземній валюті (так звані валютні ОВДП - облігації внутрішньої державної позики).
 
Слід зазначити, що не всі валютні запозичення лежать на плечах уряду. Приблизно, 6,8 млрд доларів - борг НБУ перед МВФ: ця частина боргу не робить безпосереднього впливу на бюджет, оскільки з погашенням гроші будуть вилучені із золотовалютних резервів.
 
Проте зниження рівня резервів створює ризик для збереження фінансової стабільності країни.
 
Борг у національній валюті - близько 625 млрд грн (ОВДП), що становить майже 30% загального державного боргу.
 
З них більше половини (56%) - у власності Нацбанку (до 2016-го НБУ фінансував діри в держфінансів, викуповуючи ОВДП у Мінфіну, держбанків, Нафтогазу; така прихована емісія гривні вела до накопичення дисбалансів, які, в кінцевому підсумку, приводили до інфляції і девальвації).
 
Близько третини ОВДП (36%) - у власності державних банків (левова частка була випущена для докапіталізації цих банків), решта (всього 8%) тримають комерційні банки, українські фізособи і юридичні компанії, а також нерезиденти.
 
У найближчі півтора року Україну чекає пік виплат за борговими зобов’язаннями: уряд має повернути майже 10 млрд доларів тільки валютного боргу.
 
Держборг - це гроші, які заборгував кожен українець: приблизно, по 1800 доларів, йдеться в статті.
 
Раніше повідомлялося, що Держборг України незначно скоротився.
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал korrespondentnet

Кожен українець винен кредиторам 1800 доларів


Новини Статті Аналітика
Російський суд заарештував усі кошти найбільшого банку США у РФ Російський суд заарештував усі кошти найбільшого банку США у РФ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Приватбанк отримав 14 млрд прибутку за перший квартал Приватбанк отримав 14 млрд прибутку за перший квартал Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Офіційні курси долара і євро різко зросли Офіційні курси долара і євро різко зросли Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Toyota продала рекордні 10,3 млн автомобілів за рік Toyota продала рекордні 10,3 млн автомобілів за рік У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Нацбанк вдруге поспіль знизив облікову ставку Нацбанк вдруге поспіль знизив облікову ставку Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті