Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 09 02:31 | London, Dec 09 00:31 | New York, Dec 08 20:31
Shanghai, Dec 09 08:31 | Tokyo, Dec 09 09:31 | Sydney, Dec 09 11:31

ГТС України скоротила прибуток в 4 рази в 2021 році

ГТС України скоротила прибуток в 4 рази в 2021 році


ГТС України скоротила прибуток в 4 рази в 2021 році

Чистий прибуток зменшився на 14,6 млрд гривень, а дебіторська заборгованість зросла до 12,4 млрд гривень.
 
У перші дев’ять місяців поточного року держпідприємство Оператор газотранспортної системи (ГТС) України скоротило чистий прибуток в 3,5 рази - до 5,8 млрд гривень. Про це йдеться в повідомленні підприємства.
 
Також у січні – вересні 2021 року Оператор ГТС України скоротив чистий дохід на 3,6%, або на 1,5 млрд гривень, - до 40 млрд гривень - порівняно з аналогічним періодом минулого року.
 
"За дев’ять місяців 2021 року чистий прибуток Оператора ГТС України (ОГТСУ) склав 5,8 млрд гривень чистого прибутку, чистий дохід від реалізації послуг - 40 млрд гривень", - ідеться в повідомленні.
 
Відзначається, що чистий обіг коштів від операційної діяльності ГТС України за дев’ять місяців 2021 року був 8,2 млрд гривень проти 26,6 млрд гривень за аналогічний період минулого року.
 
Водночас дебіторська заборгованість підприємства зросла до 12,4 млрд гривень, тоді як резерв під кредитні збитки, які пов’язані із цією заборгованістю, був близько 8 млрд гривень.
 
Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що "зношеність ГТС України становить 80-85%", тому для здійснення транзиту "необхідно привести цю систему в нормативний стан".
 
В Україні схвалено 10-річний план розвитку ГТС
 
 
Новини від Корреспондент.net в Підписуйтесь на наш канал korrespondentnet

ГТС України скоротила прибуток в 4 рази в 2021 році


Новини Статті Аналітика
Курси валют на 9 грудня: гривня посилила зростання до долара Курси валют на 9 грудня: гривня посилила зростання до долара Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
В Україні продали спиртзавод за рекордних 333 млн гривень В Україні продали спиртзавод за рекордних 333 млн гривень Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В Україні продали спиртзавод за рекордні 333 млн гривень В Україні продали спиртзавод за рекордні 333 млн гривень Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
KAN Development розширює інфраструктуру ЖК медичним сервісом Добробуту KAN Development розширює інфраструктуру ЖК медичним сервісом Добробуту У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Вперше в Україні adidas і Бейонсе представляють п’яту спільну колекцію IVY PARK — Вперше в Україні adidas і Бейонсе представляють п’яту спільну колекцію IVY PARK — "HALLS of IVY" Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті