Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 08 14:12 | London, Aug 08 12:12 | New York, Aug 08 08:12
Shanghai, Aug 08 20:12 | Tokyo, Aug 08 21:12 | Sydney, Aug 08 23:12

ДТЕК працевлаштувала майже тисячу переселенців

ДТЕК працевлаштувала майже тисячу переселенців


ДТЕК працевлаштувала майже тисячу переселенців

Роботу на підприємствах компанії змогли отримати 958 переселенців, найбільше – на Дніпропетровщині.
 
Компанія ДТЕК працевлаштувала дві тисячі людей, у тому числі майже тисячу переселенців з початку вторгнення Росії в Україну. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Енерго у п’ятницю, 24 червня.
 
Найбільше нових робочих місць забезпечили шахти та допоміжні підприємства на Дніпропетровщині.
 
"На підприємствах новачкам допомагають здобути спеціальність, навчитися нової професії, оновити професійні посвідчення. За необхідності надають місця у гуртожитках. Компанія підтримує новачків при адаптації до виробничого процесу, забезпечує всім необхідним та медстрахуванням, регулярно та в повному обсязі виплачує зарплату", - йдеться у повідомленні.
 
Таку практику проводить група Метінвест. Компанія запустила програму з перекваліфікації та працевлаштування працівників своїх маріупольських підприємств.
 
Зазначимо, з початку війни ДТЕК направив на підтримку захисників України та гуманітарні цілі понад 500 млн грн. Крім того, компанія поставила безкоштовно електроенергії об’єктам критичної інфраструктури на 160 млн. грн.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Підписуйтесь на наш канал korrespondentnet

ДТЕК працевлаштувала майже тисячу переселенців


Новини Статті Аналітика
Перший держбанк почав продавати безготівкову валюту Перший держбанк почав продавати безготівкову валюту Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
ДТЕК передала на ЗСУ та гуманітарні цілі 0,5 млрд гривень ДТЕК передала на ЗСУ та гуманітарні цілі 0,5 млрд гривень Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Допомога Ахметова Україні з початку війни досягла 3 млрд гривень Допомога Ахметова Україні з початку війни досягла 3 млрд гривень Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Половина бюджету України – зовнішнє фінансування Половина бюджету України – зовнішнє фінансування У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Американська нафта подешевшала до мінімуму із зими Американська нафта подешевшала до мінімуму із зими Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх завжди результат індивідуальних зусиль, але ви обдурюєте себе, якщо вважаєте, що можете досягти успіху без співпраці з іншими людьми.

Наполеон Хілл/
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті