Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 22 13:42 | London, Jan 22 11:42 | New York, Jan 22 07:42
Shanghai, Jan 22 19:42 | Tokyo, Jan 22 20:42 | Sydney, Jan 22 22:42

Бережемо тепло за євростандартами: сучасна технологія Royal House

Бережемо тепло за євростандартами: сучасна технологія Royal House


Бережемо тепло за євростандартами: сучасна технологія Royal House

Комфортне та тепле житло – базова потреба людини. Сьогодні питання розумного теплозабезпечення будинків стає особливо гостро.
Традиційні енергоресурси постійно зростають у ціні – і ми витрачаємо на опалення дедалі більше коштів. Як зробити будинок теплим та щомісяця не переплачувати за опалення?

Сучасна технологія енергозбереження

Усталені в Україні типи систем опалення залишають бажати кращого як щодо якості, так і щодо адекватності цін. Сьогодні очевидно, що вирішити проблему тепла в будинках можна лише за допомогою розвитку технологій енергозбереження та будівництва енергоефективних будівель. Таким чином ми зможемо суттєво економити та піклуватися про екологічну ситуацію.

Цікаво, що в цьому аспекті на світовій арені досягла успіху українська виробничо-інвестиційна компанія Royal House. Поставивши за мету розвиток тепло-прогресу для створення насправді комфортного житла, Royal House об’єднала талановитих та досвідчених будівельників, інженерів-механіків та архітекторів. Було створено безліч проектів та протестовано тисячі зразків продукції, щоб знайти ідеальний безпрограшний варіант – ідеал енергоефективності, швидкості виробництва, екологічності та надійності монтажу.

Результатом роботи стала інноваційна технологія будівництва будинків – запатентовані стінові модулі ™Royal House. За цією технологією вже успішно реалізовано понад 25 проектів в Україні та країнах Європейського Союзу.

У нашій країні за технологією ™Royal House реалізовано 2 проекти: ЖК «Британський квартал» та ЖК «Нова Англія». І наразі за технологією Royal House зводяться комфортні будинки в таких країнах, як Австрія та Словаччина.

Бережемо тепло за євростандартами: сучасна технологія Royal House


Новини Статті Аналітика
У світі продовжують падати акції компаній У світі продовжують падати акції компаній Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Курси валют на 24 січня: гривня повернулася до зростання на міжбанку Курси валют на 24 січня: гривня повернулася до зростання на міжбанку Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У Борисполі після двох років перерви відкриється термінал F У Борисполі після двох років перерви відкриється термінал F Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
НБУ продав за тиждень $300 млн на підтримку гривні НБУ продав за тиждень $300 млн на підтримку гривні У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ТОВ ТОВ "УКРСПЕЦГЕОЛОГІЯ" отримало премію "Вибір Країни-2021" Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті