Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 25 18:34 | London, Jun 25 16:34 | New York, Jun 25 12:34
Shanghai, Jun 26 00:34 | Tokyo, Jun 26 01:34 | Sydney, Jun 26 03:34

За тиждень земля в регіонах України подешевшала

За тиждень земля в регіонах України подешевшала
27 жовтня 2010 в 12:40 - Роман Зайцев


За тиждень земля в регіонах України подешевшала

З 18 по 25 жовтня вартість землі під котеджну забудову в регіонах України знизилася в межах 0,11 - 0,81%. Про це йдеться в повідомленні консалтингової компанії SV Development.  За звітний період вартість землі під котеджну забудову в Одеській області знизилася на 0,11%, або на 7 доларів, до 6 474 доларів / сотка.

"Ціни на земельні ділянки в Одеській області знизилися у всіх районах, крім Біляївського. Найбільше зниження ціни у відсотковому та грошовому вираженні зафіксоване в Білгород-Дністровському районі - на 0,29%, або на 17 доларів, до 5 791 долара / сотка", - наголошується в повідомленні.

З 18 по 25 жовтня вартість землі під котеджну забудову у Львівській області знизилася на 0,16%, або на 4 долари до 2 543 доларів / сотка.

Згідно з даними, ціни на земельні ділянки у Львівській області знизилися у всіх районах, крім Жовківського, де вони збереглися на рівні попереднього періоду.

"Найбільше зниження ціни у відсотковому та грошовому вираженні зафіксоване у Городоцькому районі, де воно склало 0,22%, або 4 долари, до 1 850 доларів / сотка", - наголошується в повідомленні.

З 18 по 25 жовтня вартість землі під котеджну забудову в Харківській області знизилася на 0,27%, або на 5 доларів, до 1 868 доларів / сотка.

"Ціни на земельні ділянки в Харківській області знизилися у всіх районах. Найбільше зниження ціни у відсотковому та грошовому вираженні зафіксоване у Дергачівському районі - на 0,38%, або на 7 доларів, до 1 835 доларів / сотка", - наголошується в повідомленні.

З 18 по 25 жовтня вартість землі під котеджну забудову в Дніпропетровській області знизилася на 0,79%, або на 21 долар, до 2 636 доларів / сотка.

"Ціни на земельні ділянки в Дніпропетровській області знизилися у всіх районах. Найбільше зниження ціни у відсотковому вираженні зафіксоване в Криничанському районі, де воно склало 1,69%, або 18 доларів, до 1 050 доларів / сотка", - наголошується в повідомленні.

Згідно з даними, в той же час найбільше зниження ціни в грошовому вираженні зафіксоване у Дніпропетровському районі, де воно склало 23 долари, або 0,81% до 2 801 доларів / сотка.

Як повідомлялося раніше, з 11 по 18 жовтня вартість землі під котеджну забудову в регіонах України переважно підвищилася на 0,17% -0,42%, знизилася в Харківській області.

За тиждень земля в регіонах України подешевшала


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті