Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 11 15:18 | London, Dec 11 13:18 | New York, Dec 11 09:18
Shanghai, Dec 11 21:18 | Tokyo, Dec 11 22:18 | Sydney, Dec 12 00:18

Янукович хоче дозволити іноземцям купувати землю7 квітня 2011 в 09:40 - Роман Зайцев


Янукович хоче дозволити іноземцям купувати землю

Ринок земель запроваджується у першу чергу для стимулювання розвитку виробництва. Про це заявив президент Віктор Янукович під час презентації "Інвестиційної реформи".

"Нинішній рік є важливим для прискорення земельної реформи. Згідно із програмою економічних реформ до кінця 2012 року, передбачається створити прозорий ринок земель сільськогосподарського призначення. Для цього буде створена єдина законодавча база", - наголосив глава держави.

Він також зауважив, що у першому півріччі 2011 року планується розглянути два основні закони у сфері регулювання земельних відносин: "Про державний земельний кадастр" та "Про ринок землі".

"Хочу наголосити, що ми запроваджуємо ринок земель для того, щоб стимулювати не спекуляції, а виробництво. І забезпечити рівні умови доступу до цього ринку вітчизняних та іноземних суб‘єктів господарювання для того, щоб земля була в найбільш ефективного господаря", - підкреслив Янукович.

"Всі кроки у цьому напрямку будуть здійснюватися в широкому діалозі з громадськістю і жодна фермерська родина, що працює на землі, не буде дискримінована. Це моя принципова позиція", - додав президент.

Янукович хоче дозволити іноземцям купувати землю


Новини Статті Аналітика
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Агро-бізнес України чекає на інвестиції Агро-бізнес України чекає на інвестиції Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" Ахметов купив Київський центральний універмаг Ахметов купив Київський центральний універмаг I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Що б не сталося - продовжуй працювати, опираючись на те, що ти хочеш цього - та так воно і буде.

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті