Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 17 16:41 | London, Jan 17 14:41 | New York, Jan 17 10:41
Shanghai, Jan 17 22:41 | Tokyo, Jan 17 23:41 | Sydney, Jan 18 01:41

Ціни на нерухомість у Китаї залишаються без змін у серпні

Ціни на нерухомість у Китаї залишаються без змін у серпні
10 вересня 2010 в 16:17 - Христина


Ціни на нерухомість у Китаї залишаються без змін у серпні

Ціни на нерухомість у Китаї продовжували збільшуватися з минулого року, але залишаються стабільними вже другий місяць поспіль у серпні, підкресливши завдання Пекіну сповільнити ринок нерухомості після посилення заходів, які він оголосив на початку цього року.  

За словами аналітиків, вони не очікують істотного зниження у найближчі місяці. Незважаючи на це, уряд навряд чи буде вносити будь-які суттєві зміни у своїй політиці на ринку нерухомості на даний момент, хоча може змінити деякі посилення заходів.

Національне Бюро Статистики заявило в п’ятницю, що ціни на нерухомість в 70 великих і середніх містах Китаю не змінилися в серпні в порівнянні з попереднім місяцем. Ціни були незмінними і в липні, а впали лише на 0,1% у червні в порівнянні з квітнем.

Індекс цін на нерухомість у серпні збільшився на 9,3% в порівнянні з попереднім роком, у порівнянні з 10,3% зростанням в липні. Це був четвертий місяць поспіль уповільнення зростання після 12,8% у квітні.

 

Ціни на нерухомість у Китаї залишаються без змін у серпні


Новини Статті Аналітика
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд вітчизняного ринку нерухомості в лютому Огляд вітчизняного ринку нерухомості в лютому
Китайська гречка почала надходити до торгових мереж Китайська гречка почала надходити до торгових мереж Куди небезпечно інвестувати Куди небезпечно інвестувати Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
"Хліб Інвестбуд" купував китайську гречку за свої гроші 10 порад щоб отримати іпотечний кредит 10 порад щоб отримати іпотечний кредит Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той день, коли ви повністю візьмете на себе відповідальність за власне майбутнє і припините шукати виправдання сумнівам, стане днем початку руху до вершин.

Джон Сімпсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті