Інвестиції.орг

Kyiv, May 26 06:45 | London, May 26 04:45 | New York, May 26 00:45
Shanghai, May 26 12:45 | Tokyo, May 26 13:45 | Sydney, May 26 15:45

Азаров хоче збільшити орендну плату за землю

Азаров хоче збільшити орендну плату за землю
27 квітня 2011 в 17:20 - Роман Зайцев


Азаров хоче збільшити орендну плату за землю

Прем'єр-мiнiстр України Микола Азаров вважає за необхiдне пiдвищити орендну плату за землю в країнi до ринково обґрунтованого рiвня з урахуванням соцiальної складової. Про це він сказав, вiдкриваючи засiдання Кабiнету мiнiстрiв у середу."Орендна плата за землю має бути ринково обґрунтованою i враховувати складову соцiальної вiдповiдальностi орендарiв", - сказав вiн.

Прем‘єр зазначив, що в Українi середня орендна плата за землю тривалий час залишається на рiвнi 260 гривень за гектар.

Таким чином, за його словами, при середньому розмiрі паю 4 га селяни отримують за рiк орендну плату близько 1 тис. гривень.

При цьому вiн зазначив, що стан соцiальної сфери у сільській місцевості дедалi погiршується.

"Скiльки протягне село, з якого черпають ковшем, а вкладають ложкою?", - запитав прем‘єр.

Вiн доручив Мiнiстерству аграрної полiтики i продовольства, Мiнiстерству економiчного розвитку i торгiвлi, Мiнiстерству соцiальної полiтики i працi спiльно з мiсцевими органами влади розглянути ситуацiю, що склалася, i розробити вiдповiднi кроки щодо її полiпшення.

Також прем‘єр запропонував профiльним мiнiстерствам та мiсцевим адмiнiстрацiям визначитися з можливiстю укладання з орендарями землi договорiв соцiально-економiчного розвитку.

"Потрiбно вивчити цей досвiд i взяти рацiональне зерно. Доручаю цю справу розглянути в Мiнiстерствi аграрної полiтики, Мiнiстерствi економiки, Мiнiстерствi соцiальної полiтики та працi з залученням мiсцевих адмiнiстрацiй", - сказав він.

Азаров навiв як приклад досвiд одного з районiв Сумської областi, де мiсцевi громади через сiльради укладають з орендарями договори соцiально-економiчного розвитку.

"Є типовий договiр, рекомендований розмiр соцiального внеску, виходячи з кiлькостi гектарiв землi в обробцi. Чiтко визначити цiльове значення цих коштiв, тобто на утримання шкiл i дитсадкiв, клубiв, на водогiн, прибирання смiття", - сказав вiн.

Азаров хоче збільшити орендну плату за землю


Новини Статті Аналітика
Азаров написав Путіну Азаров написав Путіну "газового" листа Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Агро-бізнес України чекає на інвестиції Агро-бізнес України чекає на інвестиції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Азаров хоче зробити бюджет більш соціальним Азаров хоче зробити бюджет більш соціальним Азаров їде домовлятись про вільну торгівлю з ЄС Азаров їде домовлятись про вільну торгівлю з ЄС Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров вважає, що держборг у 40% ВВП не критичний для України Азаров вважає, що держборг у 40% ВВП не критичний для України ПДВ-облігації скуповують іноземці ПДВ-облігації скуповують іноземці I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Азаров каже, що Україна і РФ почали переговори щодо зниження ціни на газ Азаров каже, що Україна і РФ почали переговори щодо зниження ціни на газ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Завжди вибирайте самий важкий шлях - на ньому Ви не зустрінете конкурентів!

Шарль де Голь
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті