Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 19 16:00 | London, Oct 19 14:00 | New York, Oct 19 10:00
Shanghai, Oct 19 22:00 | Tokyo, Oct 19 23:00 | Sydney, Oct 20 01:00

Західенерго має намір залучити кредит в 165 млн. грн.1 червня 2010 в 12:21 - Христина


Західенерго має намір залучити кредит в 165 млн. грн.

Енергогенеруюча компанія Західенерго (ZAEN) має намір залучити кредит у розмірі 165 млн. грн. на завершення реконструкції енергоблока №7 Бурштинської ТЕС і реконструкцію відкритих розподільних пристроїв станції.  

Реконструкція енергоблока №7 на Бурштинській ТЕС із загальним бюджетом 420 млн. грн. почалася в кінці 2007 р. У зв’язку із складнощами з фінансуванням реконструкція велася дуже повільними темпами.

В серпні’09, НКРЕ затвердила інвестиційну надбавку до тарифу Західенерго у розмірі 132 млн. грн. для завершення першого етапу реконструкції. У жовтні 2009 р. Західенерго розглядала можливість випуску облігацій або залучення кредиту для фінансування другого етапу реконструкції.

Ми чекаємо, що в разі успішного залучення кредиту НКРЕ затвердить для Західенерго інвестиційну надбавку, що покриває тіло кредиту і відсотки по ньому на період 2010-14 рр.

Західенерго також уклала договір з німецькою компанією RWE Power про продаж одиниць скорочення викидів (ОСВ) парникових газів в результаті проведення модернізації енергоблока №7 Бурштинської ТЕС. Цей продаж дозволить Західенерго компенсувати 3%-7% від загальної вартості модернізації.

 

Західенерго має намір залучити кредит в 165 млн. грн.


Новини Статті Аналітика
Приватизовані обленерго змусять купувати українське вугілля Приватизовані обленерго змусять купувати українське вугілля Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Огляд вітчизняного фондового ринку за 15.04.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 15.04.2011 від ІГ Сократ
ФДМУ хоче виручити 6 мільярдів гривень від продажу 11 обленерго ФДМУ хоче виручити 6 мільярдів гривень від продажу 11 обленерго Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Огляд вітчизняного фондового ринку за 13.04.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 13.04.2011 від ІГ Сократ
"Західенерго" позичило 60 мільйонів гривень Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Західенерго" може бути продане першим з енергогенеруючих компаній Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Компанії Ахметова дозволили придбати понад 25% акцій Західенерго Компанії Ахметова дозволили придбати понад 25% акцій Західенерго Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Бізнес – це мистецтво витягати гроші з кишені іншої людини, не застосовуючи насильства.

М. Амстердам
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті