Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 24 02:01 | London, Jan 24 00:01 | New York, Jan 23 20:01
Shanghai, Jan 24 08:01 | Tokyo, Jan 24 09:01 | Sydney, Jan 24 11:01

Укравтодор заборгував понад 37 мільярдів гривень

Укравтодор заборгував понад 37 мільярдів гривень
Рейтинг: 0
Голосів: 0
6 лютого 2011 в 09:33 - Роман Зайцев


Укравтодор заборгував понад 37 мільярдів гривень

Державна служба автомобільних доріг Укравтодор оцінює обсяг коштів, які необхідні їй у 2011 році для обслуговування зобов'язань за кредитами, у більш ніж 7 млрд гривень.

Про це повідомив заступник голови Укравтодору Євгеній Прусенко під час прямої лінії в газеті Урядовий кур‘єр, розшифровку якої опубліковано в газеті.

"У цьому році вже на початку лютого необхідно повернути Укрсиббанку і Ощадбанку 3,1 (млрд. гривень), а в цілому в 2011 році - понад 7 млрд гривень", - зазначив Прусенко.

За його словами, всього до 2038 року Укравтодор повинен повернути приблизно 37 млрд гривень за кредитами, взятими в міжнародних фінансових організаціях та комерційних банках під державні гарантії.
Прусенко наголосив, що найбільші виплати необхідно здійснити в 2011 році, зважаючи на взяті в 2008-2009 роках короткострокові кредити.

Як повідомлялося раніше, Укравтодор сподівається на залучення в 2011 році не менш ніж 10 млрд гривень кредитних коштів під державні гарантії.

Укравтодор розглядає пропозиції 7 компаній з будівництва 13 автодоріг для подальшої їх експлуатації на умовах концесії.

Укравтодор заборгував понад 37 мільярдів гривень


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
"Укравтодор" позичив 450 мільйонів на дороги Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня Огляд європейських ринків за 21.01.2011. Підсумки тижня
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Банки все більше кредитують населення Банки все більше кредитують населення Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Я бачу сни не тільки вночі, але і всі дні безперервно - таким чином я втілюю в життя всі свої мрії.

Стівен Спілберг
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті