Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 02:10 | London, Jul 18 00:10 | New York, Jul 17 20:10
Shanghai, Jul 18 08:10 | Tokyo, Jul 18 09:10 | Sydney, Jul 18 11:10

Українці набрали кредитів майже на 7 мільярдів

Українці набрали кредитів майже на 7 мільярдів
Рейтинг: 0
Голосів: 0
31 грудня 2010 в 17:37 - Роман Зайцев


Українці набрали кредитів майже на 7 мільярдів

Водночас, заборгованість клієнтів перед банками продовжує знижуватися. Загальний кредитний портфель фізосіб складав на початок грудня 214,4 млрд грн.У листопаді українські банки видали 6,7 млрд грн кредитів фізичним особам. Такі дані опубліковані в статистичному випуску Нацбанку. Сума виданих у листопаді нових кредитів на 15,5% більша, ніж місяць тому.

Найактивніше банки надавали позики на споживчі потреби - 87% від усіх виданих банками в листопаді позик. За даними компанії "Простобанк Консалтинг" споживчі кредити видають 23 фінустанови. З них 9 займаються кредитами готівкою, 13 позиками під заставу, і по п'ять банків видають карткові кредити і позики на товари, пише видання "Дело".

З групи найбільших споживчими кредитами зараз займаються всього шість банків з 18. Зокрема карткові кредити видає "Приватбанк", "Ощадбанк" кредитує під заставу майна, "Укрсиббанк" пропонує кредити на товари, "ВТБ Банк" видає готівку і позики під заставу, "Альфа-банк" сконцентрувався на кредитах готівкою, в "ОТП Банку" можна отримати картковий кредит.

Середні ставки за кредитами готівкою зараз складають 56,6%, за заставними кредитами 21,6%, за кредитами на товари 76,04%.

Поступово починає відроджуватися і іпотечне кредитування. За даними НБУ, українці отримали минулого місяця кредитів на житло на суму 200 млн грн. Іпотечні програми, за даними "Простобанк Консалтинг", для вторинного ринку запустили близько 20 банків, для первинного - 15. Серед них – "ОТП Банк", "Укрсиббанк" і "Ерсте-банк".

Незважаючи на те, що банки видають нові кредити, загальна заборгованість клієнтів перед банками продовжує знижуватися. За даними НБУ, загальний кредитний портфель фізосіб складав на початок грудня 214,4 млрд грн. За листопад він скоротився на 2,9 млрд грн.

З них заборгованість за споживчими кредитами за листопад знизилася на 0,99 млрд грн, за іпотечними кредитами - на 1,6 млрд грн.

Українці набрали кредитів майже на 7 мільярдів


Новини Статті Аналітика
Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Більше 70% українців бояться різкого підвищення цін Більше 70% українців бояться різкого підвищення цін Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті