Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 01:19 | London, Jul 20 23:19 | New York, Jul 20 19:19
Shanghai, Jul 21 07:19 | Tokyo, Jul 21 08:19 | Sydney, Jul 21 10:19

Селянам запропонують закладати землі для отримання кредиту

Селянам запропонують закладати землі для отримання кредиту
4 березня 2011 в 09:11 - Роман Зайцев


Селянам запропонують закладати землі для отримання кредиту

Міністерство аграрної політики і продовольства розробило принципово нову систему кредитування галузі сільського господарства під іпотеку землі.Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

За його словами, це дозволить залучити додаткові інвестиції в аграрний сектор і привести його фінансове забезпечення у відповідність із технологічними потребами.

Присяжнюк зазначив, що для розвитку інфраструктури аграрного ринку потрібно 180 млрд. гривень на найближчі 4-5 років.

"У цілому основні засоби виробництва вимагають капіталовкладень для оновлення на суму 250 млрд. гривень за такий же період. Крім того, для забезпечення нормальної роботи галузі тваринництва потрібно 43 млрд. гривень на рік, рослинництва - 57 млрд. гривень на рік", - зазначив міністр.

Тому, підкреслив Присяжнюк, Мінагропрод розробив принципово нову систему кредитування агропромислового сектору.

"Нами напрацьовані кращі практики кредитування аграрного сектору з урахуванням європейського досвіду, який ми уважно вивчали і переймали протягом останнього року. Особливу увагу звернули на фінансово-економічний розвиток сільської громади, зокрема, з урахуванням можливого застави земельних ділянок. При цьому наша позиція незмінна - земля буде продаватися винятково фізичним особам і лише громадянам України", - зазначив голова Мінагропроду.

Крім іпотеки землі як основної застави для отримання кредиту, нова система передбачає створення Державного земельного фонду як інституту контролю за обігом земель та управління землями державної власності.

Також Мінагропрод пропонує створити Державний земельний іпотечне-інвестиційний банк і ввести обов‘язкове страхування сільськогосподарської продукції.

За словами Присяжнюка, селяни, які не бажають займатися сільськогосподарською діяльністю, зможуть продати свою землю за реальними цінами, отримавши таким чином початковий капітал для підприємництва.

Також нова схема кредитування припускає введення пільгового кредитування (до 10% річних) через спеціалізований банк.

"Однак для залучення додаткових інвестицій в АПК шляхом нової системи кредитування необхідно чітке співробітництво всіх органів влади. Зокрема, питання реформування законодавчої бази на сьогодні є ключовим", - додав міністр.

Селянам запропонують закладати землі для отримання кредиту


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті