Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 22 21:50 | London, Mar 22 19:50 | New York, Mar 22 15:50
Shanghai, Mar 23 03:50 | Tokyo, Mar 23 04:50 | Sydney, Mar 23 06:50

МВФ може надати Україні черговий транш вже у квітні

МВФ може надати Україні черговий транш вже у квітні
Рейтинг: 0
Голосів: 0
13 березня 2011 в 09:33 - Роман Зайцев


МВФ може надати Україні черговий транш вже у квітні

Рада директорів Міжнародного валютного фонду розгляне рішення про виділення Україні чергового траншу кредиту у квітні.

Аку думку висловив віце-прем‘єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

"Я думаю, що рішення Ради директорів може бути десь у квітні місяці, але коли точно - остаточного рішення ще немає", - зазначив він.

Віце-прем‘єр підкреслив, що при ухваленні рішення основну увагу МВФ буде приділено проведенню пенсійної реформи в Україні.

"Безумовно, всі дивляться, наскільки ми здатні приймати рішення по пенсійній реформі, і всі будуть чекати, чи зможемо ми це зробити. Оскільки якщо не зможемо - це буде сигналом для всіх інвесторів, що ми не можемо робити непопулярні кроки, а це значить , що ми погано будемо боротися з дефіцитом бюджету, будемо нарощувати зовнішні борги, а це інфляція і нестабільність", - пояснив він.

Як повідомлялося, у проекті Меморандуму про економічну та фінансову політику, узгодженого українською стороною та місією МВФ за результатами її роботи в Києві з 1 по 14 лютого, сказано, що реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов‘язань України для отримання чергового траншу кредиту.

При цьому ухвалити урядовий пенсійний закон парламент повинен до кінця березня.

Нова програма співпраці України і МВФ, схвалена в липні 2010 року, передбачає виділення Україні кредиту на суму 15,15 млрд. доларів.

Термін дії програми становить 2,5 роки. Кошти залучаються під ставку 3,5% річних.

Відразу після схвалення програми співпраці України отримала перший транш цього кредиту МВФ у розмірі 1,89 млрд. доларів.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду на засіданні 22 грудня 2010 року прийняла рішення про виділення Україні другого траншу кредиту stand-by в обсязі 1 млрд. SDR, що становить 1,5 млрд. доларів.
 

МВФ може надати Україні черговий транш вже у квітні


Новини Статті Аналітика
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ на шляху до реформування МВФ на шляху до реформування ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті