Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 19:52 | London, May 23 17:52 | New York, May 23 13:52
Shanghai, May 24 01:52 | Tokyo, May 24 02:52 | Sydney, May 24 04:52

МВФ дасть Україні черговий кредит тільки після підняття ціни на газ

МВФ дасть Україні черговий кредит тільки після підняття ціни на газ
24 грудня 2010 в 16:53 - Роман Зайцев


МВФ дасть Україні черговий кредит тільки після підняття ціни на газ

Коментуючи виділення МВФ Україні другого траншу кредиту у розмірі 1,5 мільярди доларів. перший заступник виконавчого директора МВФ Джон Ліпськи відзначив виконання Україною взятих на себе зобов'язань."Влада країни і надалі налаштована на своєчасне проведення реформ у фіскальному, паливно-енергетичному та фінансовому секторах, що необхідно для досягнення цілей програми", - сказав він, пише видання "Комерсант-Україна".

Планується, що до 1 млрд. доларів буде спрямовано на покриття дефіциту держбюджету, решту коштів будуть зараховані до валютних резервів НБУ.

"Формально кредит піде на покриття бюджетного дефіциту поточного року. Але політика уряду по зниженню витрат дозволяє направити частину цих коштів на покриття дефіциту на початку 2011 року", - вважає економіст ІК Dragon Capital Олена Бєлан.

"Цей транш дає можливість Кабміну закрити нинішній рік і не побоюватися на початку 2011 року великого повернення по ОВДП в умовах перенесення приватизаційного конкурсу з "Укртелекому", - додав начальник відділу аналізу фінансових ринків ІНГ Банк Україна Олександр Печеріцин.

За даними Мінфіну, у січні-лютому міністерство проведе виплату по п'яти випусків ОВДП на суму 5640 млн. гривень.

Фондовий та валютний ринки не відреагували на рішення МВФ.

"Це було очікуваним, тому не вплинуло на кредитні свопи. Інша справа, що збереження співробітництва з МВФ дозволяє розраховувати в 2011 році на подальше зниження ставок по єврооблігаціях - до 6-6,5%", - заявив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

Останнє розміщення єврооблігацій Україна пройшло під 6,7%.

Передбачається, що наступний транш в обсязі 1 млрд. SDR буде надано 1 березня, але ця дата може бути переглянута.

Виділяючи другий транш, МВФ відійшов від раніше затвердженого терміну - 30 листопада - через очікування ухвалення Податкового кодексу і держбюджету на 2011 рік.

Щоб отримати третій транш, Україна повинна з 1 квітня 2011 року на 50% підвищити ціну на газ для населення.

"Подальші заходи, в тому числі підвищення ціни на газ і структурні реформи, необхідні для створення життєздатного та прозорого енергосектора", - підкреслив Ліпскі.

Також у МВФ очікують проведення пенсійної реформи. "Фіскальна стабільність в перспективі залежить великою мірою від структурних реформ у сфері пенсійного забезпечення, державного управління та діяльності держкомпаній, - зазначив пан Ліпскі .- У зв'язку з цим ключовим завданням є своєчасне прийняття поданого до парламенту законопроекту про пенсійну реформу і його виконання".

У фінансовому секторі експерти МВФ чекають від Києва "вирішення проблеми великих обсягів знецінених активів".

МВФ дасть Україні черговий кредит тільки після підняття ціни на газ


Новини Статті Аналітика
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті