Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 13:57 | London, Jul 18 11:57 | New York, Jul 18 07:57
Shanghai, Jul 18 19:57 | Tokyo, Jul 18 20:57 | Sydney, Jul 18 22:57

Київ винен кредиторам майже 9 мільярдів гривень

Київ винен кредиторам майже 9 мільярдів гривень
Рейтинг: 0
Голосів: 0
15 лютого 2011 в 19:43 - Роман Зайцев


Київ винен кредиторам майже 9 мільярдів гривень

Загальна сума боргів Києва становить 8,8 млрд. гривен, на їх обслуговування іде близько 8% дохідної частини, що не перевищує норму Бюджетного кодексу.Про це в інтерв‘ю "Інтерфакс-Україна" повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

"Сума боргів бюджету Києва - публічна, це 700 млн. доларів за євробондами і 3,2 млн. гривень в українській валюті", - заявив чиновник, додавши, що відповідно до Бюджетного кодексу, виплати за відсотками за обслуговування боргів повинні бути не більше 10%.

За його словами, Київ має намір цього року залучити 300 млн. доларів від розміщення євробондів і кредит ЄБРР у сумі 115 млн. євро для "Київпастрансу", "Київського метрополітену" і "Київдорсервісу".

Також мерія веде переговори зі Світовим банком по одержанню кредиту на модернізацію систем тепло- і водопостачання (сума поки невідома) та розглядає можливість випуску внутрішніх облігацій.

Як відомо, 30 грудня 2010 року Київрада прийняла бюджет столиці на 2011 рік з дохідною й видатковою частинами в сумі 16,4 млрд. гривень.

Відповідно до бюджету, видатки на обслуговування боргу столиці цього року складуть 895,9 млн. гривень, у тому числі зовнішнього - 632 млн. і внутрішнього 263,9 млн. гривень.

Київ винен кредиторам майже 9 мільярдів гривень


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Київ втратив можливість призначати одного з директорів-розпорядників ЄБРР Київ втратив можливість призначати одного з директорів-розпорядників ЄБРР Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті