Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 22 19:54 | London, Mar 22 17:54 | New York, Mar 22 13:54
Shanghai, Mar 23 01:54 | Tokyo, Mar 23 02:54 | Sydney, Mar 23 04:54

ЄБРР схвалив кредит на 40 мільйонів "КУБ-газу"

ЄБРР схвалив кредит на 40 мільйонів "КУБ-газу"
Рейтинг: 0
Голосів: 0
6 травня 2011 в 14:40 - Роман Зайцев


ЄБРР схвалив кредит на 40 мільйонів "КУБ-газу"

ЄБРР схвалив кредит на 40 мільйонів доларів нафтогазовій компанії в Україні - KUB-Gas LLC, що належить польському інвестору компанії Kulczyk Oil Ventures.

Кредит повинен бути використаний на продовження розробки Вергунського, Ольговського, Макіївського і Крутогоровського газових і конденсатних родовищ в Луганській області, включаючи також придбання обладнання для обслуговування та оновлення виробничих об‘єктів.

Це має сприяти заняттю компанією позицій одного з найбільших приватних виробників вуглеводнів в Україні, передає "Дело".

Також кредит може бути використаний в обсязі до 7 мільйонів доларів на погашення діючих кредитів акціонера.

Кредит може бути наданий двома траншами, 23 мільйони і 17 мільйонів доларів.


Повернення кредиту буде проводитися 11 рівними піврічними платежами, починаючи з 15 липня 2012 року.

Kulczyk Investments - міжнародна інвестиційна компанія. Головний офіс знаходиться в Люксембурзі, офіси - у Варшаві, Лондоні, Києві, Дубаї.

Як повідомлялося, канадська Kulczyk Oil Ventures Inc. в 2009році придбала у фірми Gastek LLC 70% однієї з найбільших в Україні нафтогазовидобувних компаній - ТОВ "Куб-Газ" за 45 мільйонів доларів.

Польська Kulczyk Holding планувала в 2009 році взяти участь у приватизації Одеського припортового заводу.

ЄБРР схвалив кредит на 40 мільйонів "КУБ-газу"


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укравтодор" позичив 450 мільйонів на дороги Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті