Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 02:36 | London, May 23 00:36 | New York, May 22 20:36
Shanghai, May 23 08:36 | Tokyo, May 23 09:36 | Sydney, May 23 11:36

Іпотечні кредити в Болгарії стають найдорожчими в ЄС2 грудня 2010 в 09:35 - Христина


Іпотечні кредити в Болгарії стають найдорожчими в ЄС

Іпотека в Болгарії - нелегка ноша. У Болгарії - найдорожчі іпотечні кредити в порівнянні з усіма європейськими країнами, які ще не перейшли на євро.Навіть ставки тих кредитів, які банки пропонують за вигідними процентами в рамках обмеженого періоду часу, набагато перевищують ставки у всіх інших країнах Європейського Союзу.

У Румунії, як виявилося, теж беруть "недешеві" кредити. Після Болгарії ця країна в рейтингу на другому місці. У вересні середня ефективна річна ставка по іпотечних кредитах в євро в Болгарії склала 9,38%, у Румунії - 6,7%.

Найдешевші кредити на житло - в Данії; річна ставка по іпотеці становить лише 2,2%. У країнах Єврозони найбільш доступні кредити - у Фінляндії: споживчі позики тут видають під 6% річних, а іпотечні - під 2,3%.

Кредити в Греції дорожчі, ніж в Австрії, Фінляндії, Іспанії та Італії. Греки отримують позики в середньому під 4% річних. У Польщі кредити також набагато вигідніші, ніж у Болгарії. Ставка за іпотечними субсидіями складає всього 4,5%, а за споживчими - 4,7%.

Болгарські банки будуть знову надавати позики іноземцям та експатріантам. Це підтримає ринок нерухомості, який зараз зазнає труднощів. Одним з перших відновив видачу іпотеки закордонним інвесторам Unicredit Bank.

Після кризи в багатьох країнах почався розпродаж нерухомості, вилученої за борги. При цьому банки призначають вкрай низькі ціни, розраховуючи таким чином скоріше знайти покупців.
 

Іпотечні кредити в Болгарії стають найдорожчими в ЄС


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд вітчизняного ринку нерухомості в лютому Огляд вітчизняного ринку нерухомості в лютому
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Огляд вітчизняного ринку нерухомості в січні Огляд вітчизняного ринку нерухомості в січні
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ЄС хоче протестувати українські АЕС ЄС хоче протестувати українські АЕС Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Єврокомісія підтримала проект будівництва Єврокомісія підтримала проект будівництва "Південного потоку" Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо хочеш збудувати корабель, то навчи своїх людей тужити по безкінечним морським просторам.

Антуан де Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті