Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 13:46 | London, Jul 22 11:46 | New York, Jul 22 07:46
Shanghai, Jul 22 19:46 | Tokyo, Jul 22 20:46 | Sydney, Jul 22 22:46

Банкіри стверджують, що темпи зниження ставок за кредитами в 2011 р. можуть сповільнитися24 лютого 2011 в 09:22 - Ілона Чіркова


Банкіри стверджують, що темпи зниження ставок за кредитами в 2011 р. можуть сповільнитися

Ставки за кредитами цього року будуть знижуватися більш повільно, ніж у 2010 році, вважають опитані банкіри.Голова правління Сведбанку Райнер Мюллер-Ханке сказав, що вони спостерігали останні півроку досить значне зменшення відсоткових ставок за кредитами юридичних осіб, які сьогодні знаходиться на рівні 15-18%.

Він думає, що цього року є можливості для подальшого зниження ставок, але навряд чи вони будуть опускатися нижче 10-12%. Ставки за кредитами населення будуть знижуватися більш повільними темпами, ніж за корпоративними кредитами.

При цьому він зазначив, що досить висока ліквідність банків буде підштовхувати банки до зниження відсоткових ставок за кредитами.

Уповільнення темпів зниження кредитних ставок прогнозує і голова правління Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук.

Заступник голови правління VAB Банку Цвєтан Петринін вважає, що ставки за споживчими кредитами цього року суттєво не зміняться.

Він сказав, що не варто очікувати на пом‘якшення умов кредитування - на сьогодні вони, як для такого виду кредитування, досить лояльні.

При цьому банкір відзначив, що протягом 2011 року обсяги кредитування в роздрібному сегменті повинні збільшитися "в рази" у порівнянні з 2010 роком.

У 2011 році темпи зростання обсягів на ринку кредитування будуть збільшуватися, буде посилюватися конкуренція між банками, особливо в сегментах автокредитування і споживчого кредитування, додав він.

Петринін вважає, що окремі банки цього року можуть збільшити пропоновані суми кредитування для того, щоб зробити продукт більш привабливим, і будуть конкурувати за швидкістю ухвалення рішень.

Разом з тим, за його оцінкою, іпотечне кредитування цього року не зможе істотно активізуватися.

За оцінкою голови правління ПриватБанку Олександра Дубілета, в 2011 році динаміка зростання кредитного портфеля банків буде на рівні 2010 року.

За його словами, цього року банки будуть розширювати кредитування промислових і сільськогосподарських підприємств, а також нарощувати споживче кредитування.

Сегмент автокредитування буде збільшуватися
в основному за рахунок лізингових програм, додав Дубілет.

Банкіри стверджують, що темпи зниження ставок за кредитами в 2011 р. можуть сповільнитися


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Інновації як основа конкурентоспроможності підприємства Інновації як основа конкурентоспроможності підприємства Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
"Укрзалізниця" напозичала 11,4 мільярди Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті